Archiwiści zachowali dawno zaginioną grę treningową McDonald ‘ s Nintendo DS

Digital sleuthowie uzyskali jedną z najbardziej nieuchwytnych gier wideo do tej pory. Według Kotaku, game conservationis Forest of Illusion uzyskali eSmart 2.0, bardzo rzadka gra szkoleniowa Nintendo DS rozprowadzana wśród japońskich pracowników McDonald ‘ s w 2010 roku. Jak wyjaśnił entuzjasta i Łowca gier Coddy Trentuit, kaseta pojawiła się na wielu frustrujących aukcjach internetowych i wymagała sojuszu hojnych współpracowników (w tym Forest of Illusion), zanim dotarła do osób chętnych do podzielenia się tytułem ze społecznością.

Nie będziesz chciał odpalić eSmart 2.0 za porywającą rozgrywkę. Jak można się było spodziewać, jest to naprawdę ćwiczenie z elementami gry. Nauczysz się realizować zamówienia dla klientów kontenerowych i drive-thru, z filmami ilustrującymi drobniejsze punkty robienia Big Maców i Mcnuggetsów z kurczaka. To jest lepsze niż suchy film treningowy, ale będziesz chciał odpalić grę taką jak Rozgotowane jeśli chcesz prawdziwie zabawne doświadczenie w restauracji.

Nie liczylibyśmy na to, że gra treningowa będzie łatwo dostępna przez długi czas, biorąc pod uwagę, że nie jest przeznaczona dla ogółu społeczeństwa. To, że jest w rękach archiwistów jest wciąż godne uwagi. Podobnie jak w przypadku nieoficjalnych wydań dla SimRefinery, Prototypy gier PS2 i podobne projekty, jest to ostatecznie próba zachowania mało znanych rozdziałów historii gier, które mogą łatwo zniknąć na zawsze.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.