Najnowsza kamera LTE firmy Arlo jest tańsza i rejestruje materiał w rozdzielczości 1080p

Od 2017 r. Arlo jest jedną z niewielu firm, które oferują kamerę bezpieczeństwa, która może pracować bez połączenia Wi-Fi. Nie jest to jedyna opcja na rynku, ale jest łatwo najbardziej znana. A za 430 dolarów jest też najdroższy. Wprowadź Go 2. Nie tylko jest bardziej przystępny cenowo niż jego poprzednik, ale także zawiera kilka ulepszeń.

Po pierwsze, cena. Arlo planuje sprzedać Go 2 za 250 dolarów. Jeśli chodzi o ulepszenia, najbardziej godny uwagi jest Aparat 1080P, w górę od 720p jeden na pierwszym modelu, który wyposażony jest w obiektyw z polem widzenia 130 stopni. Jest również wyposażony we wbudowany reflektor, wsparcie dla dwukierunkowego dźwięku i kolorowego widzenia w nocy. Podobnie jak w przypadku swojego poprzednika, wewnętrzna bateria pozwala zainstalować kamerę bez konieczności stosowania jakichkolwiek przewodów, a odporna na warunki atmosferyczne obudowa ochroni ją przed zewnętrznymi elementami.

Arlo

Go 2 obsługuje Zarówno łączność WiFi, jak i LTE i może służyć jako kopia zapasowa w przypadku awarii domowej sieci bezprzewodowej. W przeciwnym razie jest w pełni zdolny do działania tylko na połączeniu LTE. W związku z tym, podczas gdy każda kamera Go 2 będzie miała trzy miesiące bezpłatnego dostępu do Arlo Secure, do korzystania z urządzenia potrzebna jest subskrypcja firmy. Jeśli wolisz przechowywać materiał wideo lokalnie, go 2 jest wyposażony w gniazdo microSD. Dodatkowo, jeśli kiedykolwiek zgubisz aparat lub ktoś zdecyduje się go ukraść, możliwe jest zlokalizowanie go przez GPS.

Firma Arlo przewiduje, że ludzie używają go 2 na placach budowy i w domach wakacyjnych. Innymi słowy, miejsca, w których stabilne połączenie WiFi może nie być zagwarantowane. Możesz kupić Arlo Go 2 od dzisiaj przez Verizon. Dotrze do dodatkowych przewoźników w 2022 roku.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.