Arturia oferuje 50 procent zniżki na miękkie syntezatory i efekty

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

To święto może być doskonałą okazją do zbudowania biblioteki oprogramowania muzycznego. Arturia uruchomiła wczesną Wyprzedaż Black Friday, która oferuje co najmniej 50 procent zniżki na oprogramowanie od teraz do 8 grudnia. Zestaw wtyczek FX Collection 2 Vintage spadł do $199, podczas gdy v Collection 8 synth keyboard pack został zdyskontowany do $299. Pigments soft synth jest dostępny z pakietem Spectrum sound pack za $99.

Większe rabaty są dostępne dla istniejących zarejestrowanych klientów, powiedział Arturia. Firma nie przedstawiła tych dodatkowych oszczędności, ale dowiesz się o konkretnych zniżkach, jeśli zalogujesz się na stronie internetowej firmy.

Sami użyliśmy tych zestawów oprogramowania i uznaliśmy je za wysoce użyteczne, wszechstronne i zaskakująco bliskie prawdziwym syntezatorom i innym urządzeniom, które mają naśladować. Nie zawsze możesz docenić próby odtworzenia wyglądu tych klasycznych instrumentów, ale łatwo jest z tym żyć, jeśli jesteś zdeterminowany, aby dodać kultowy dźwięk do swojej muzyki. Ceny wyprzedaży w Czarny piątek sprawiają, że jest to łatwiejsza decyzja — zapłacisz znacznie mniej niż za zakup prawdziwych maszyn, jeśli możesz je nawet wyśledzić.

Otrzymuj najnowsze oferty Black Friday i Cyber Monday odwiedzając nasze oferty Strona główna i po @ EngadgetDeals na Twitterze.