Awesome Games Done Quick 2022 zebrało rekordowe 3,4 miliona dolarów na cele charytatywne

Najnowsze niesamowite gry zrobione szybki maraton speedrunning jest w książkach. Po kolejnym tygodniu, w którym gracze pokazywali swoje umiejętności i jak najszybciej przechodzili przez gry, AGDQ 2022 zebrało $3,416,729 dla Fundacji Prevent Cancer. To rekordowa suma dla wszystkich gier wykonanych Quick event w 12-letniej historii organizacji.

Według trackera GDQ, najwyższa darowizna wynosiła $236,656, a mediana zastawu wynosiła $25. AGDQ 2022 przyspieszył do 1 miliona darowizn, osiągając ten próg szybciej niż jakiekolwiek poprzednie wydarzenie GDQ.

AGDQ po raz kolejny odbyło się jako wydarzenie tylko online wśród obaw związanych z COVID-19. Mimo, że nie było publiczności w osobie, aby hype up graczy, było jeszcze kilka niezwykłych biegów. Na przykład biegacz o imieniu Mitchriz korzystał z sygnałów dźwiękowych i głębokiej wiedzy o notorycznie trudnych Sekiro: Cienie Umierają Dwa Razy aby pokonać grę w dwie godziny z zawiązanymi oczami.

Biegacze również podczas imprezy pobili kilka rekordów świata, m.in. w Kena: most duchów, Pumpkin Jack oraz Webbed. Możesz nadrobić zaległości w tych biegach, a Wszystko inne od AGDQ, na kanale Games Done Quick na YouTube.

GDQ będzie gospodarzem zawodów speedrunningowych dla kobiet o nazwie Frost Fatales, które odbędą się między 27 lutego a 5 marca. Jak zwykle będziecie mogli oglądać go na żywo na Twitchu. Summer Games Done Quick powróci jeszcze w tym roku.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.