BBH wyciąga wszystkie przystanki dla Samsung Exynos mobile gaming launch

Samsung uważa, że to pęknięty gier na telefony komórkowe z nowym Exynos 2200 “nowej generacji” procesor mobilny i BBH wprowadza go z ambitnym ekstrawagancją CGI z MJZ i paryskim specjalistą od efektów cyfrowych Mikros: “czas zabawy się skończył.’

Wyreżyserowany przez Matthijsa Van Heijningen ‘a, którego poprzednie reklamy to słynny “Niedźwiedź” i “Szafa” Dla Canal+ i BETC.

Changwan Kim, dyrektor marki Samsung Electronics, mówi: “chcieliśmy pośrednio wyrazić, w jaki sposób procesor Exynos 2200 przyniesie zróżnicowane wrażenia w grach na urządzeniach mobilnych, w krótkim skondensowanym stylu. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że kreatywność BBH ożywa w tym pełnym przygód filmie o bohaterach i wierzymy, że ten projekt może być wielkim kamieniem milowym, który zmieni kierunek, w jaki promujemy produkty półprzewodnikowe w przyszłości.”

Dyrektor kreatywny BBH Stu Royall mówi: “to było marzenie naszych partnerów z firmy Samsung. Aby uruchomić nowy procesor, skierowany do graczy hardcore jest niesamowita okazja. Wspólnie stworzyliśmy niesamowity, alternatywny wszechświat pełen szczegółów, niebezpiecznych postaci i jeszcze bardziej niebezpiecznej broni. Jest nawet kilka dodatkowych szczegółów ukryte tam nagrodzić najbardziej Orle-eyed graczy.”

Robi to, co jest napisane na blasze, chociaż brakuje mu chwalebnej anarchii wysiłków Van Heijningen Dla Canal+ (jak prawie wszystko robi w dzisiejszych czasach.)

Maa creative skala: 7.