BBH, W+K, Mother, Lucky Generals, NCA i Leo Burnett tworzą Unsigned Union

Bartle Bogle Hegarty co roku od 2018 roku prowadzi Unsigned showcase, dając nowym i zróżnicowanym talentom szansę na zapoznanie się z ludźmi z branży.

W tym roku wraz z najlepszymi londyńskimi agencjami-Wieden + Kennedy, Lucky Generals, Mother, New Commercial Arts i Leo Burnett — tworzy kolektyw o nazwie Unsigned Union. Agencje będą spotykać się co miesiąc, aby zebrać i zorganizować cykl inicjatyw, wydarzeń i wystaw.

BBH odniósł wiele sukcesów, z Niepodpisanymi absolwentami znajdującymi się podpisanymi przez pokroju RSA i otrzymującymi prowizje od marek takich jak Nike, Chanel i L ‘ Oreal. Artyści z 2020 showcase mieli swoje prace w publikacjach, takich jak Vogue, Dazed, The Guardian, The New Yorker, The New York Times i Vice.

Stephen Ledger-Lomas, szef produkcji w BBH, powiedział: “zaczęliśmy bez podpisu z wyjątkową ambicją umieszczenia na radarze różnorodnych talentów. Chcieliśmy wyjść poza tradycyjne kanały i zwrócić uwagę na najbardziej ekscytujące wschodzące talenty. Unsigned rozszerzył teraz swój zasięg poprzez utworzenie szerszej Unii Unsigned, która ma na celu zlikwidowanie niektórych barier, które uniemożliwiły nam wspólny rozwój jako branży.”

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w biurach BBH już w czwartek, 25 listopada.