Beats Fit Pro pojawi się w tym miesiącu w Kanadzie, Europie i Japonii

Kilka miesięcy po debiucie w USA słuchawki Beats Fit Pro są w drodze do Kanady, Europy i Japonii. Zamówienia zostaną otwarte w Europie (200 £/230€) i Kanadzie (250$CAD) 24 stycznia, a w Japonii (24 800 jenów) następnego dnia. Słuchawki zostaną wysłane 28 stycznia we wszystkich trzech regionach. 

Beats Fit Pro ma większość kluczowych funkcji dostępnych w słuchawkach AirPods trzeciej generacji Apple, w tym funkcję Siri bez użycia rąk, adaptacyjny korektor i dźwięk przestrzenny ze śledzeniem głowy. Beats dodał aktywną redukcję szumów (ANC), a także elastyczną końcówkę skrzydła zaprojektowaną, aby utrzymać Fit Pro w uszach podczas treningów. Słuchawki douszne mają również stopień ochrony IPX4 pod względem odporności na pot i wodę.

Chociaż Beats Fit Pro obsługuje parowanie za pomocą jednego przycisku na Androida za pomocą aplikacji towarzyszącej, jak wspomniano w naszej recenzji, niektóre funkcje są dostępne wyłącznie dla systemu iOS. Nie ma również opcji ładowania bezprzewodowego. Mimo to Beats mówi, że powinieneś używać do sześciu godzin z aktywnym trybem ANC lub przezroczystości, a obudowa ładująca dodaje kolejne 21 godzin odsłuchu. Słuchawki zapewniają również solidną jakość dźwięku z mocnym basem.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.