Bitcoin Konferencja przyciąga entuzjastów i dwa duże linie lotnicze dać aktualizacje biznesowe: tydzień przed

Jan. 18

Ponieważ praktycznie każdy pomysł na serial telewizyjny staje się zielony w erze streamingu,”How I Met Your Father “—sequel długogrającego sitcomu CBS” How I Met Your Mother ” (2005-2014)-ma dziś premierę na Hulu. Gwiazdy Hilary Duff.

Christina Wootton z Roblox, wiceprezes ds. globalnych partnerstw marek, dołączy do Ad Age zdalnie na żywo O 14: 30 ET, aby omówić, w jaki sposób platforma gier współpracuje z markami i o czym marketerzy muszą myśleć, wchodząc do metaverse. 

Jan. 19

Procter & Gamble Co. raporty finansowe za drugi kwartał, które mogą wskazywać na dwie rzeczy: jak dobrze detaliści i konsumenci reagują na podwyżki cen na początku i jak dobrze P & G może utrzymać wydatki na reklamę w obliczu efektu nożyc cenowych wynikających z wyższych kosztów. 

RSVP dla Ad Age ‘ s Super Bowl event w lutym. 8 at AdAge.com/InDepthSuperBowl.

Jan. 20

American Airlines donosi o zarobkach za czwarty kwartał. Podobnie jak konkurenci-w tym United Airlines, które również donoszą dziś o zarobkach – amerykański został w ostatnich tygodniach wbity w odwołania ze względu na rosnący wariant omicron. Jednak ostatnie zarobki Delta przekroczyły oczekiwania.

Netflix ogłasza zarobki za czwarty kwartał dzisiaj, ujawniając, jak jego usługa przesyłania strumieniowego działała w święta iw okresie, w którym więcej osób utknęło w domu z powodu omicron. Okres obejmuje również premierę jednego z najbardziej udanych filmów Netflix, “nie patrz w górę”, z udziałem wszystkich. Jak zwykle o 18: 00 ET w serwisie Netflix odbędzie się transmisja pytań i odpowiedzi z udziałem dyrektorów generalnych Reeda Hastingsa i Teda Sarandosa.

Ad Age zadebiutuje dziś swoim nowym influencer marketingowym newsletterem. ​​Dostarczany do skrzynki odbiorczej w każdy czwartek biuletyn będzie pokazywał, w jaki sposób marki i marketerzy współpracują z influencerami i jak gospodarka kreatorów przekształca rynek reklamowy. Zapisz się na Influencer Marketing już dziś tutaj. 

Nie przegap najnowszych wiadomości. Zapisz się do newsletterów Ad Age tutaj.

Jan. 21

Pierwszy Konwent Star Trek odbył się 50 lat temu w hotelu Statler Hilton w Nowym Jorku.

Jan. 22-23

NFL playoffs kontynuować z rund dywizji, która obejmuje cztery gry. Poszukaj niektórych reklamodawców, aby zaczęli hypować swoje spoty z Super Bowl za pomocą zwiastunów.