Czarny piątek 2021: najlepsze oferty na usługi abonamentowe, jakie mogliśmy znaleźć

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Jeśli jesteś podobny do nas, prawdopodobnie płacisz za kilka usług subskrypcyjnych każdego miesiąca. Wszystko, od muzyki i transmisji telewizyjnej po medytacje z przewodnikiem po zarządzanie hasłami, ma usługę, za którą możesz zapłacić, aby twoje życie było wygodniejsze. Są to również rzeczy, o których nie myślimy zbyt często-zazwyczaj rejestrujesz się raz i ponownie odwiedzasz usługę tylko wtedy, gdy myślisz o zmianie rzeczy lub anulowaniu. Ale Czarny piątek to dobra okazja, aby sprawdzić nowe usługi subskrypcyjne, które mogłeś rozważyć w przeszłości, ponieważ wiele z nich ma sprzedaż dla nowych (a czasami powracających) klientów. Oto najlepsze oferty na usługi subskrypcyjne, które możesz uzyskać w ten Czarny piątek.

Adobe CC All apps plan

grinvalds via Getty Images

Abonenci Adobe CC po raz pierwszy mogą teraz uzyskać plan All Apps za 40 procent, obniżając miesięczną opłatę do 30 USD. Jeśli jesteś studentem, jest to jeszcze tańsze-tylko $16 miesięcznie dla klientów po raz pierwszy. Programy te są uważane za standardowe w większości dziedzin kreatywnych, więc warto skorzystać z tej oferty, jeśli wiesz, że będziesz używać takich rzeczy, jak Photoshop lub Illustrator w przyszłości.

Zapisz się do wszystkich planów aplikacji w Adobe – $30 / miesiąc

Headspace

Headspace

Aplikacja medytacja Headspace jest w dół do $5 miesięcznie dla nowych i powracających klientów na czarny piątek. To 60 procent od normalnej ceny, a ci, którzy chcą zapłacić za rok z góry, dostaną 50 procent zniżki i zapłacą tylko 35 dolarów za rok. Headspace oferuje kilka sesji medytacji z przewodnikiem wraz z historiami snu, uspokajającą muzyką otoczenia, sesjami jogi z przewodnikiem w celu zarządzania stresem i nie tylko.

Subskrybuj Headspace już od $5 / miesiąc

Hulu (ad-supported)

Hulu

Oferta Hulu na czarny piątek obniża cenę swojego planu obsługiwanego przez reklamy Do tylko $1 miesięcznie. To $ 6 od normalnej ceny, a ci, którzy się zarejestrują, otrzymają zniżkę na cały rok. Chociaż oferta jest dostępna zarówno dla nowych, jak i powracających subskrybentów, nie możesz ubiegać się o ofertę, jeśli byłeś subskrybentem Hulu w ciągu ostatniego miesiąca.

Subskrybuj Hulu (AD – Obsługiwane) – $1 / miesiąc

Słyszalny

Słyszalny

Nowi subskrybenci mogą dołączyć do Audible już teraz za 60 procent zniżki, lub $ 6 miesięcznie, przez pierwsze trzy miesiące, a otrzymasz kredyt w wysokości $ 20 Audible wraz z nim. Po trzech miesiącach cena subskrypcji powróci do standardowej stawki 15 USD miesięcznie. Audible Premium Plus daje dostęp do setek audiobooków, plus jeden kredyt miesięcznie do wykorzystania w dowolnym tytule. Zapewnia również dostęp do sprzedaży tylko dla członków, która często obniża tytuły do nawet 5 USD za sztukę.

Subskrybuj Audible – $6 / miesiąc

Libro.fm

Libro.fm

Libro.fm to platforma audiobook, która pomaga wspierać lokalne Księgarnie przy zakupach i możesz uzyskać dodatkowy darmowy kredyt książki po zarejestrowaniu się za pomocą kodu CHOOSEINDIE. Jest to dodatek do standardowego kredytu, który otrzymujesz w pierwszym miesiącu członkostwa, więc otrzymujesz w sumie dwa kredyty do natychmiastowego wykorzystania. Libro.fm ceny są zgodne z cenami Audible — 15 USD miesięcznie za standardowy abonament.

Subskrybuj Libro.fm – $15 / miesiąc

Programy kreatywne Affinity

Serif

<P > konkurenci Adobe CC Serif, Affinity suite aplikacji kreatywnych, są 30 procent zniżki na czarny piątek. Obejmuje to programy Affinity Photo, Designer i Publisher dla wszystkich platform, a także pozostałe skoroszyty firmy i inne treści. Te aplikacje są świetnymi opcjami, jeśli szukasz alternatyw dla rzeczy takich jak Photoshop, które nie wymagają powtarzających się opłat za subskrypcję. Sklep programy Affinity

Tidal HiFi

PRNewsFoto / TIDAL

Dla tych, którzy są ciekawi usługi HiFi Tidala, możesz skorzystać z wyprzedaży firmy w Czarny piątek i otrzymać trzy miesiące usługi muzycznej za jedyne $1. Trzy miesiące planu HiFi Plus jest również w sprzedaży za 2 USD i zapewnia wszystko w standardowym planie HiFi wraz z najwyższej jakości dźwiękiem z obsługą Dolby Atmos i Sony 360 Reality Audio i innymi dodatkowymi korzyściami.

Sklep Tidal ‘ s Black Friday sale

Rosetta Stone

Rosetta Stone

Wyprzedaż Black Friday firmy Rosetta Stone obniża ceny programów trzy -, sześcio-i dwunastomiesięcznych odpowiednio do $30, $50 i $90. Twój odbiorca może nauczyć się nowego języka ze swojego smartfona za pomocą takich rzeczy, jak rozmówki, historie, nauka offline i TruAccent, funkcja, która pomaga im udoskonalić wymowę.

Sklep Rosetta Stone ‘ s Black Friday sale

LastPass

LastPass

Jeśli nadal nie korzystasz jeszcze z menedżera haseł, możesz subskrybować wersję premium rodzin LastPass za 25 procent mniej niż zwykle. Dzięki planowi rodzinnemu ty i maksymalnie pięciu innych użytkowników możesz zachować i udostępniać hasła oraz uzyskać dostęp do funkcji, takich jak udostępnianie haseł na wielu urządzeniach, pulpit bezpieczeństwa, monitorowanie ciemnej sieci i wiele innych.

Sklep LastPass ‘ Black Friday sale

Parallels

Parallels

Parallels to program, który ułatwia korzystanie z systemu Windows wraz z systemem macOS, a teraz możesz pobrać Parallels Desktop dla komputerów Mac za 20 procent zniżki do 1 grudnia. Takie oprogramowanie łączy gab między różnymi systemami operacyjnymi, więc nie musisz się ograniczać do jednego lub drugiego.

Sklep Parallels Black Friday sale

Masterclass

MasterClass

Masterclass ‘ Black Friday sale daje nowym corocznym subskrybentom drugie roczne członkostwo w prezencie, więc otrzymujesz dwie subskrypcje za $180. Twój odbiorca ma do jednego roku na skorzystanie z oferty, a następnie możesz uczyć się od światowej klasy ekspertów we własnym tempie.

Sklep Masterclass Czarny piątek wyprzedaż

NordVPN

NordVPN

Jedna z naszych preferowanych sieci VPN, NordVPN, prowadzi sprzedaż w Czarny piątek, która obniża o 68 procent normalną cenę, obniżając 2-letnią subskrypcję do 89 USD. Lubimy tę usługę za jej szybkość, politykę braku logów, tysiące serwerów, z których ma do wyboru, a jedno konto obsługuje do sześciu połączonych urządzeń.

Subskrybuj NordVPN (2 lata) – $89

Otrzymuj najnowsze oferty Black Friday i Cyber Monday odwiedzając nasze oferty Strona główna i po @ EngadgetDeals na Twitterze.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.