BMW pomoże odtworzyć “Rocket League” w prawdziwym życiu na cele charytatywne

Prawdopodobnie nie zobaczysz Rocket League ‘ s latające samochody w realnym świecie w najbliższym czasie, ale BMW i esportowa Marka LVL mogą zaoferować kolejną najlepszą rzecz. Łączą siły na Das Race Goal, a Rocket League– styl platforma e-sportowa, która ma zdalnie sterowane samochody grać w piłkę nożną na cele charytatywne. Gracze na całym świecie będą sterować pojazdami na prawdziwej arenie, jednocześnie chwytając wirtualne bonusy i aktywując ” efekty specjalne.”

Pierwsze wydarzenie odbędzie się 12 grudnia o godzinie 13: 00 i będzie transmitowane na żywo na kanale Twitch na LVL. W tym inauguracyjnym konkursie sześć trzyosobowych drużyn zmierzy się na Stadionie BMW Welt w Monachium, aby zwiększyć świadomość i fundusze na programy Skills for Life Funduszu Narodów Zjednoczonych, które mają na celu poprawę edukacji i opieki zdrowotnej dla młodzieży na Karaibach i w Ameryce Łacińskiej. Każda drużyna będzie miała gracza esportowego (w tym członków Cloud9, Fnatic, G2 Esports i OG), influencerę mediów społecznościowych i młodego gracza zaangażowanego w działania ONZ.

Thomas Fellger, szef das Race goal partner Icon Group, podkreślił, że nie był to tylko jednorazowy turniej-był to element “długoterminowego partnerstwa”, które może pomóc w długoterminowych inicjatywach ONZ na rzecz praw. Co najmniej, może to dodać dreszczyk elementów świata rzeczywistego do formatu gry wideo, który ma już lojalnych naśladowców.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.