BMW użyje Fire TV Amazona do zasilania 8K tylnego siedzenia “ekranu Teatralnego”

Nieważne samochody, które rozpieszczają kierowców-BMW chce dać pasażerom tylnych siedzeń luksusowe traktowanie. To zapowiedź 31-calowego, 8K “ekranu Teatralnego” opcja pasażerska oparta na Fire TV dla samochodów. Uruchom go, a ekran 32: 9 rozciągnie się od headlinera, wraz z danymi 5G i dźwiękiem przestrzennym Bowers & Wilkins. Będziesz nawet oglądać słońce blisko i słuchać motywu otwierającego od kompozytora soundtracku Hansa Zimmera.

Zawartość z platformy Amazon będzie “tylko” grać w 4K, a kilka filmów będzie w pełni korzystać z ultrawide 32:9 proporcje. Możesz jednak przechylić ekran, aby uzyskać idealny widok, a dwóch tylnych pasażerów może kontrolować głośność i resztę systemu rozrywki.

BMW nie powiedziało, które pojazdy będą zawierały ekran Teatralny poza “przyszłymi” modelami, ale uzyskasz do niego dostęp w ramach funkcji Moje tryby, która zadebiutowała w iX. Cena i dostępność również nie były dostępne, chociaż można przypuszczać, że będzie to drogie. Nie ten koszt jest koniecznie problemem dla grupy docelowej-może to być tak samo dla klientów z szoferem, jak rodzice, którzy mają nadzieję zepsuć swoje dzieci podczas podróży.

Śledź najnowsze wiadomości z targów CES 2022 tutaj.!

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.