Nowe słuchawki Bose QuietComfort 45 są $ 50 off teraz

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Najnowsze słuchawki Bose QuietComfort 45 dopiero co stały się dostępne i są już w sprzedaży w Amazon. Możesz teraz pobrać puszki za $279 lub $ 50 od ich normalnej ceny. To najlepsza cena, jaką widzieliśmy w krótkim czasie te słuchawki były dostępne, więc teraz jest dobry czas, aby je zdobyć, jeśli masz oko na nową parę słuchawek lub jeśli ktoś z twojej listy prezentów mógłby z nich korzystać.

Kup Bose QuietComfort 45 W Amazon – $279

Oferta QuietComfort Bose jest uwielbiana z wielu powodów, a firma nie próbowała tu odkrywać koła na nowo. Qc45 wygląda bardzo podobnie do QC35, który pojawił się przed nim. Zalecamy Bose 700, jeśli szukasz uderzające parę słuchawek, ale QC45, choć nie najmądrzejszy,są bardzo wygodne w noszeniu przez wiele godzin. Fizyczne przyciski sterowania na pokładzie umożliwiają odtwarzanie / pauzowanie, odbieranie połączeń, pomijanie ścieżek i regulowanie głośności, a także przełączanie między aktywnym trybem redukcji szumów i Dźwiękiem otoczenia. Warto zauważyć, że Bose połączył port ładowania micro-USB i wybrał bardziej nowoczesny port USB-C na tych puszkach.

Jakość dźwięku i ANC są tak dobre, jak można się spodziewać na parę słuchawek Bose. Dźwięk jest czysty i zbalansowany, a ANC jest jeszcze lepsze niż wcześniej. Urządzenia QuietComfort były jednymi z najlepszych, jakie można uzyskać, jeśli chcesz zablokować świat, a Bose zdołał poprawić je jeszcze bardziej w QC45 za pomocą wielu mikrofonów, które współpracują z “zastrzeżonym chipem cyfrowym”, aby wykryć i wyciszyć więcej częstotliwości średniego zakresu. Oznacza to, że stłumi ryk pociągu podmiejskiego, którym możesz jeździć wraz z głosami kolegów na rozmowach Zoom tuż obok ciebie.

Bose obiecuje do 24 godzin pracy baterii na jednym ładowaniu i mamy około 22.5 godzin w naszych testach. Oznacza to, że będziesz mógł trzymać te puszki przez cały dzień, jeśli chcesz i nadal masz resztki soku pod koniec dnia pracy. Tak solidne, jak te słuchawki, mają kilka wad. Wspomnieliśmy o ich nieco nudnej konstrukcji, ale łatwo to przeoczyć dzięki poziomowi komfortu qc45. Nie możesz samodzielnie regulować EQ, ale puszki mają zoptymalizowaną pod kątem głośności funkcję aktywnego EQ, która automatycznie dostosowuje wysokie i niskie poziomy. Mają również funkcję, która pozwala połączyć je z telefonem i laptopem w tym samym czasie, ale nie łączą się automatycznie z drugim urządzeniem po odebraniu połączenia z telefonu. Jest to mały problem, ale ten, który jest wzmacniany, gdy weźmiesz pod uwagę inne słuchawki w tym przedziale cenowym, robi to automatycznie. Jednak, jeśli szukasz najlepszych, że Bose ma do zaoferowania-zwłaszcza w dziale ANC — ta oferta na QC45 jest jeden do rozważenia.

Otrzymuj najnowsze oferty Black Friday i Cyber Monday odwiedzając nasze oferty Strona główna i po @ EngadgetDeals na Twitterze.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.