Słuchawki Bose QuietComfort 45 spadają do 279 dolarów, plus reszta najlepszych ofert technicznych tygodnia

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Jesteśmy oficjalnie tydzień przed Black Friday i wydaje się, że większość sprzedawców już uruchomiła przynajmniej część swoich ofert i sprzedaży. Wyczerpującą listę znajdziesz na naszej stronie z ofertami, ale zebraliśmy najważniejsze informacje tutaj. Nowe słuchawki Bose QuietComfort 45 pozostają w sprzedaży za $279, podczas gdy Mac Mini M1 jest nadal $ 100 off. Kilka urządzeń Amazon i Google zostały zdyskontowane, a nadal można uzyskać drugą generację Apple Pencil za $100. Oto najlepsze wczesne oferty techniczne Na Czarny Piątek, które nadal możesz uzyskać dzisiaj.

Bose QuietComfort 45

Billy Steele / Engadget

Nowe słuchawki Bose QuietComfort 45 są już w sprzedaży za $279 teraz, lub $50 od ich normalnej ceny. Daliśmy im wynik 86 za czysty, zrównoważony dźwięk, poprawioną ANC i długą żywotność baterii.

Kup QuietComfort 45 W Amazon – $279

Mac Mini M1

Engadget

Apple Mac Mini M1 jest na sprzedaż za $600 dzięki automatycznie zastosowany kupon w Amazon. Była to już najtańsza maszyna M1, jaką można było dostać, ale ta oferta sprawia, że jest jeszcze tańsza. Jest to najlepsza opcja, jeśli potrzebujesz kompaktowego pulpitu z systemem macOS i nowszym, mocniejszym procesorem.

Kup Mac Mini M1 w Amazon – $600

HomePod Mini

Apple

Nowe kolory HomePod mini są teraz tańsze o 5 USD w B & H Photo, sprowadzając je do $ 95 każdy. To nie jest ogromny rabat, ale rzadko widzimy te inteligentne głośniki spadają poniżej $85 – $90 za sztukę. Daliśmy HomePod mini wynik 84 za solidną jakość dźwięku, ładną i kompaktową konstrukcję oraz ulepszone inteligentne Siri.

Kup HomePod mini w B & H – $95

Apple Pencil (2nd-gen)

Valentina Palladino / Engadget

Druga generacja Apple Pencil jest już w sprzedaży za 100 dolarów, co jest zawsze niską ceną. Działa ze wszystkimi iPadami z wyjątkiem najnowszego 10,2-calowego modelu podstawowego, który nadal obsługuje rysik pierwszej generacji. To niezbędny element, jeśli planujesz robić notatki lub tworzyć dzieła sztuki za pomocą iPada.

Kup Apple Pencil (2nd gen) w Amazon – $100

Samsung foldables

David Imel dla Engadget

Najnowsze foldables Samsunga są w sprzedaży na czarny piątek, a można uzyskać bezpłatną parę Galaxy Buds 2 przy zakupie. Z Flip 3 jest w dół do $850 podczas Z Fold 3 jest na sprzedaż za $1,500-jeśli kupisz przez Amazon, po prostu trzeba zastosować ofertę promocyjną free-earbuds na stronie produktu przed sprawdzeniem.

KUP Z Flip 3 W Amazon – $850 KUP Z Flip 3 W Samsung – $900 Kup z Fold 3 W Amazon – $1,500 Kup z Fold 3 W Samsung – $1,500

Oferty Google

Engadget

Wiele gadżetów Google zostało obniżonych przed Czarnym Piątkiem. Klucz wśród nich są Pixel 6 smartphone do $100 off, gniazdo Hub do połowy off i gniazdo Audio za jedyne $60.

Kup Pixel 6 w Best Buy – $499 kup Nest Hub w Best Buy – $50 kup Nest Audio w Best Buy – $60

Sony WH-1000xm4

Billy Steele / Engadget

Słuchawki Sony WH-1000XM4 są w sprzedaży za 248 dolarów, co jest rekordowo niską ceną. Są to nasze obecne ulubione puszki ANC i daliśmy im wynik 94 za doskonałą jakość dźwięku, dobrą ANC i łączność z wieloma urządzeniami.

Kup WH – 1000xm4 w Amazon – $248

Sony WF-1000xm4

Billy Steele / PLGadżet

Znakomite Słuchawki douszne Sony WF-1000XM4 nadal kosztują 248 dolarów. Daliśmy im wynik 86 za doskonałą jakość dźwięku, potężne ANC i lepszą żywotność baterii.

Kup WF – 1000xm4 w Amazon – $248

Jabra Elite 75t

Billy Steele / Engadget

Słuchawki Jabra Elite 75 są w sprzedaży za $ 80, czyli $ 70 off i rekordowo niskie. Chociaż nie są to najnowsze słuchawki douszne firmy Jabra, pozostają one jednymi z naszych ulubionych dzięki solidnej jakości dźwięku, wygodnemu wzornictwu i nowym możliwościom ANC, które pojawiły się w wyniku niedawnej aktualizacji oprogramowania.

Kup Elite 75t w Amazon – $80

August WiFi smart lock

Engadget

4th-generacja sierpnia WiFi smart lock jest już w sprzedaży za $179 teraz. Daliśmy gadżetowi smart home wynik 80 za minimalistyczny design, łatwy proces instalacji i obowiązkowe uwierzytelnianie dwuskładnikowe.

Kup August WiFi smart lock w Amazon – $179 kup August WiFi smart lock w Wellbots – $179

Samsung T7 SSD

Samsung

Przenośny DYSK SSD Samsung T7 o pojemności 1 TB spadł do rekordowo niskiego poziomu 130 USD. Możesz również teraz pobrać model 2TB w sprzedaży za 250 USD. Lubimy te kompaktowe Napędy za ich trwałą, ale elegancką konstrukcję, szybką wydajność i opcjonalną ochronę hasłem.

Kup Samsung T7 (1TB) w Amazon – $130 kup Samsung T7 (2TB) w Amazon – $250

Roku Streambar

Valentina Palladino / Engadget

Streambar roku jest w sprzedaży za $ 80 teraz, lub $50 off jego normalnej cenie. To najlepsza cena jaką widzieliśmy na kompaktowym soundbar. Zdobył od nas wynik 86 za solidną jakość dźwięku, obsługę Dolby Atmos i wbudowaną technologię przesyłania strumieniowego 4K.

Kup Streambar w Amazon – $80 kup Streambar w roku – $80

Urządzenia Amazon Echo

Nathan Ingraham / Engadget

Amazon obniżył ceny większości swoich urządzeń Echo przed Czarnym Piątkiem. Na uwagę zasługuje Inteligentny Głośnik Echo za $ 60 i najnowszy Echo Show 5 za $ 45 . Sprzedaż obejmuje inne przedmioty, takie jak pąki Echo i ramki Echo, i zalecamy chwytanie urządzeń Echo teraz, gdy są one w zawsze niskich cenach i zanim czas wysyłki stanie się zbyt długi.

Kup Echo w Amazon – $60 kup Echo Show 5 W Amazon – $45

Tablety Amazon Fire

Valentina Palladino / Engadget

Przed Black Friday wyprzedane zostały liczne Tablety Fire z serii regular i kids edition. Warto zauważyć, że Fire HD 8 i HD 10 są o połowę tańsze, podczas gdy wszystkie urządzenia Fire Kids Pro są w rekordowo niskich cenach. 

Kup Fire HD 8 W Amazon – $45 Kup Fire HD 10 W Amazon – $75

Amazon Fire TV Stick 4K Max

Amazonka

Nowy Ogień TV Stick 4K Max jest na sprzedaż za $35, lub $20 od normalnej ceny. Ma wszystkie te same funkcje, co standardowy kij strumieniowy 4K, który sprzedaje Amazon,ale obsługuje również WiFi 6 i obraz w obrazie na żywo.

Kup Fire TV Stick 4K Max W Amazon – $35

Kindle

Engadget

Podstawowy Kindle jest w sprzedaży za $ 50, co jest rekordowo niską ceną. Chociaż nie ma wszystkich dzwonków i gwizdków Paperwhite, pozostaje solidnym e-czytnikiem dzięki podświetlanemu z przodu wyświetlaczowi, eleganckiemu wzornictwu i poprawionemu kontrastowi wyświetlacza.

Kup Kindle w Amazon – $50

Blink kamery

Amazon / Blink

Większość kamer bezpieczeństwa Blink została zdyskontowana przed Czarnym Piątkiem: jednopak kamery zewnętrznej jest w sprzedaży za $ 60, ta sama konfiguracja dla kamery wewnętrznej wynosi $50, a mały, przewodowy Blink Mini jest w sprzedaży za $20.

Kup Blink Outdoor w Amazon- $ 60 kup Blink Indoor w Amazon -$ 50 kup Blink Mini w Amazon – $20

Piec Solo

Engadget

Wczesna wyprzedaż Solo Stove w Czarny piątek powala do $200 z palenisk. Średniotonowy ognisko jest w sprzedaży za $225, czyli $ 125 od normalnej ceny. Te paleniska ze stali nierdzewnej stały się jednymi z naszych przewodników zorientowanych na zewnątrz i lubimy je za atrakcyjne wzory i zdolność do tworzenia przytulnego ognia, który nie emituje ton dymu.

Sklep Solo kuchenka Czarny piątek wyprzedaż

Adobe all Apps plan

gorodenkoff via Getty Images

Nowi subskrybenci Adobe mogą uzyskać plan All Apps za jedyne $ 30 miesięcznie, co stanowi 40 procent od normalnej ceny. To daje Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere Pro i Acrobat, które są najbardziej popularnymi programami Adobe. Studenci mogą zaoszczędzić jeszcze więcej: zniżka wynosi dla nich 16 USD miesięcznie lub 70 procent od normalnej stawki.

Kup plan wszystkich aplikacji w Adobe – $30 / miesiąc

Arturia wyprzedaż

Arturia

Wczesna Wyprzedaż Black Friday arturii uderza 50 procent od oprogramowania do 8 grudnia. Obejmuje to zestaw wtyczek FX Collection 2 vintage, który jest teraz $199, V Collection 8 synth keyboard pack za $299 i Pigments soft synth z spectrum sound pack za $ 99.

Sklep Arturia Czarny piątek wyprzedaż

Nowe oferty na czarny piątek

Jabra 85h

Bezprzewodowe Słuchawki Jabra 85H wracają do najniższej ceny, tylko 150 USD. Kiedy po raz pierwszy pojawiły się w 2019 roku, daliśmy im wynik 84 za niestandardowe tryby EQ i ANC, solidne sterowanie na pokładzie i niesamowitą żywotność baterii.

Kup Jabra 85h w Amazon – $150

NordVPN

NordVPN ma teraz promocję, która daje Ci dwa lata usługi za $89. To 68 procent od normalnej ceny. Lubimy NordVPN za jego szybkość, politykę braku logów, tysiące serwerów, z których ma do wyboru, a jedno konto obsługuje do sześciu podłączonych urządzeń.

Kup NordVPN (2 lata) – $89

Segway Kickscooter Max

Wellbots ma Segway Kickscooter Max za $ 150 off, sprowadzając go do $799, gdy używasz kodu ENGADGET150 przy kasie. Ten model ma najdłuższy zasięg jazdy wszystkich skuterów Ninebot, pneumatyczne nadmuchiwane opony, 6-godzinne szybkie ładowanie i wiele innych.

Kup Kickscooter Max w Wellbots – $799

Otrzymuj najnowsze oferty Black Friday i Cyber Monday odwiedzając nasze oferty Strona główna i po @ EngadgetDeals na Twitterze.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.