Marki dołączają do parady Macy ‘ s Thanksgiving Day i Green Wednesday przyciąga fanów cannabis: nadchodzący tydzień

Listopad 24

Jest to “zielona środa”, która jest uważana za Czarny piątek dla konsumentów konopi, którzy gromadzą trawkę na świąteczny weekend. 

NBC świętuje Wigilię Dziękczynienia “a Saturday Night Live Thanksgiving ” – specjalny komediowy z wyborem” best of ” świątecznych skeczy z ostatnich lat-o 21: 00 ET.

“House of Gucci” Ridleya Scotta trafia dziś do kin-i zgadujemy, że prawdopodobnie nie będzie to najcieplejszy, najbardziej fuzziest PR dla włoskiej luksusowej marki, biorąc pod uwagę, że jest oparty na książce Sary Gay Forden z 2001 roku “The House of Gucci: sensacyjna Historia morderstwa, szaleństwa, przepychu i chciwości.”Lady Gaga, Adam Driver, Jared Leto, Al Pacino, Jeremy Irons, Jack Huston i Salma Hayek star.

Listopad 25

Macy ‘ s Thanksgiving Day Parade powraca jako spektakl osobisty, po roku, w którym było to wydarzenie tylko w telewizji. Tegoroczny skład partnerów marki obejmuje Funko, który będzie miał Balon Grogu (Aka Baby Yoda); Pokémon, który będzie latać Pikachu i Eevee; i McDonald ‘ s, ze zaktualizowanym pływakiem Ronalda McDonalda. Ponadto, sprzedawca planuje zadebiutować serię limitowanych edycji Macy ‘ s Parade NFTs; wpływy z licytowanych przedmiotów zostaną przeznaczone na non-profit Make-A-Wish.

Listopad 26

Czarny Piątek, który był nieoficjalnym początkiem świątecznego sezonu zakupowego, w ostatnich latach traci na znaczeniu. W tym roku wielu sprzedawców detalicznych opublikowało swoje oferty tydzień przed czasem, starając się uchwycić wczesnych kupujących zaniepokojonych wyczerpaniem się produktów w łańcuchu dostaw. 

Listopad 27-28

Saturday to Small Business Saturday, którą American Express stworzył w 2010 roku.

Obejrzyj “2021 Soul Train Awards” w Zakład o 20: 00 ET w niedzielę. Tichina Arnold i Tisha Campbell będą gospodarzami (ponownie).