Brave browser zawiera teraz wbudowany portfel kryptograficzny

Nie potrzebujesz rozszerzenia, aby dodać portfel kryptowalut do przeglądarki. Brave zaktualizował swoją przeglądarkę pulpitu o Wbudowany portfel kryptograficzny (odpowiednio, Brave Wallet), który pozwala kupować, sprzedawać i wymieniać się z “prawie każdym” aktywem. Chociaż nie zawsze będzie to wygodniejsze, Brave twierdzi, że dołączony portfel powinien wiązać się z mniejszymi zagrożeniami bezpieczeństwa i karami za wydajność niż zwykłe dodatki do przeglądarki.

Jest to portfel z własnym zabezpieczeniem, który nadal pozwala na korzystanie z innych portfeli (takich jak portfele kryptograficzne Brave ‘ s legacy) i powiązania z portfelami sprzętowymi od takich firm jak Trezor i Ledger. Możesz śledzić dane rynkowe kryptowalut, znaleźć najlepsze dopasowania cen i kontrolować portfele obejmujące NFTs. Obsługuje sieci blockchain kompatybilne z EVM i jest zarówno open sourced, jak i open licensed.

Portfel jest dostępny na stronie ustawień w Brave 1.32. Zbliża się do mobilnych przeglądarek Brave ‘ a “wkrótce”, powiedziała firma, a blockchain Solana stanie się domyślnym dla zdecentralizowanej obsługi aplikacji w 2022. Prawdopodobnie nie pobierzesz przeglądarki tylko dla natywnej obsługi kryptograficznej, ale to i zwykłe funkcje Brave dotyczące prywatności mogą przechylić szalę, jeśli szukasz alternatywy dla popularnych klientów internetowych.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.