Nowy koncept samojezdnego Cadillaca to luksusowe auto na kółkach

Po wprowadzeniu w ubiegłym roku sześcioosobowej skrzyni samojezdnej i cholernej koncepcji drona, najnowszy pomysł GM na luksusowy samochód samojezdny jest znacznie bardziej uzasadniony. Koncepcja InnerSpace z zewnątrz wygląda jak futurystyczny samochód-ale w środku jest Dwuosobowy fotel loveseat otoczony jednym z najszerszych ekranów, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Oczywiście nie ma kierownicy ani pedałów. Zamiast tego jest wbudowana otomana i schowek na kapcie i koc. Tam, gdzie idzie GM, nie będziesz potrzebował żadnej ręcznej kontroli.

Nawet wejście do samochodu wydaje się czymś z science fiction: wyskakują drzwi, a duża przednia szyba/szyberdach wznosi się do góry. Jak zwykle, koncepcje takie jak InnerSpace są sposobem dla projektantów samochodów na napinanie mięśni i wyobrażanie sobie, jakie będą przyszłe Pojazdy. Chociaż dla większości ludzi wydaje się to nieosiągalne, być może bardziej zamożna klientela Cadillaca byłaby zaintrygowana posiadaniem osobistego statku kosmicznego. Przynajmniej jest to lepsze dla środowiska niż pełnowymiarowe luksusowe SUV-y. 

“Elektryfikacja i autonomiczna Jazda zasadniczo zmienią rolę pojazdów i doświadczenia klientów z nimi związane”, powiedział Bryan Nesbitt, dyrektor wykonawczy GM Global Advanced Design w oświadczeniu. “Badamy, do czego zmierzą się te innowacyjne koncepcje, wyobrażając sobie mobilność jako sojusznika dobrego samopoczucia, dając klientom najwyższy Luksus, bardziej osobisty czas niż jego wykorzystanie.”

Jako ktoś, kto nienawidzi jazdy, ale mieszka w miejscu, w którym nie mogę tego uniknąć, interesujące będzie zobaczenie, jak producenci samochodów zamieniają te samojezdne Pojazdy koncepcyjne w rzeczywistość. I może po przejrzeniu tych szalonych projektów przez ich systemy, pokażą nam więcej pomysłów na samojezdne rodzinne pojazdy elektryczne.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.