Aktualizacja “Call of Duty: Warzone” z opóźnieniem na 8 grudnia

Activision opóźniło wydanie Call of Duty Vanguard“s aktualizacja pierwszego sezonu i Warzone Pacific za tydzień. Wydawca planuje teraz udostępnić obie wersje 8 grudnia, zamiast 2 grudnia i 3 grudnia, zgodnie z wcześniejszymi planami. Activision nie podało przyczyny opóźnienia. Jednak w tym tygodniu wzbudził kontrowersje po wybuchowym raporcie z The Wall Street Journal o CEO Bobby Kotick i roli, jaką mógł odegrać w tworzeniu toksycznej Kultury “braterskiego chłopca”, która często widziała firmę w wiadomościach w ostatnich miesiącach.

Według tweeta z oficjalnego konta Call of Duty na Twitterze, Vanguard ‘ s pierwsza sezonowa aktualizacja zawiera nowe mapy i tryby, aktualizację trybu zombie oraz dodanie nowego sprzętu i broni do zdobycia przez graczy. Tymczasem Warzone Pacific dodaje mapę Caldera do popularnego battle royale Activision. Jeśli posiadasz kopię Vanguard, będziecie mieli szansę zagrać na nowym polu bitwy 24 godziny przed wszystkimi innymi.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.