CBS emituje Adele special, Pop-Up Magazine powraca, a IAB organizuje virtual summit: the Week Ahead

Listopad 11

Dziś jest Dzień Weteranów. Chili ‘ s oferuje darmowe posiłki dla weteranów.

Gobestry, właściciel luksusowych marek, takich jak Coach i Kate Spade, zgłasza zyski fiskalne w pierwszym kwartale. Wysokiej klasy firma modowa, której analitycy spodziewają się po wzroście przychodów, powinna rzucić okiem na stan handlu detalicznego w obliczu wyzwań związanych z łańcuchem dostaw.

 Listopad 12

Pop-Up Magazine, chwalony przez krytyków magazyn “live magazine”, który prezentuje “historie, muzykę, sztukę i performance”, powraca po pandemicznej przerwie. Wycieczka po czterech miastach rozpoczyna się dziś w Oakland w Kalifornii., w historycznym Paramount Theatre, a następnie pokazy w Los Angeles (listopad 14, The Theatre at Ace Hotel), Brooklyn (Nov. 16, BAM Howard Gilman Opera House) i Washington, D. C. (Nov. 18, Lincoln Theatre). Sponsorami są Botanik Islay Dry Gin i Density. Bilety dostępne na popupmagazine.com.

Listopad 13-14

Dwugodzinny infomercial-er, specjalny-od Adele, zatytułowany “Adele: One Night Only,” emitowany w niedzielę w nocy o 8: 30 p. m.ET na CBS. “The global superstar zaprezentuje swoją nową płytę, z premierowymi wykonaniami kilku nigdy wcześniej nie słyszanych piosenek oraz klasycznych hitów.”Również część programu: fragment wywiadu z Adele przeprowadzonego przez Oprah.