Sławny reżyser Ringan Ledwidge zmarł w wieku 50 lat

Współzałożyciel ringan Ledwidge, być może najlepszy reżyser reklam na świecie, zmarł w wieku zaledwie 50 lat.

Ledwidge założył rattling Stick wraz z Danielem Kleinmanem i Johnnie Frankel w 2006 roku. Prace Ledwidge ‘a obejmowały epiki Dla Audi, Sainsbury’ s, The Guardian, Levi ‘ s i Puma.

Grzechotliwy kij mówi: “z bardzo ciężkim sercem musimy ogłosić, że nasz ukochany Ringan zmarł we śnie. Rak nam go odebrał, a my już bardzo za nim tęsknimy. Nikt nigdy nie zbliży się do legendy, że jest.

“Moglibyśmy tu usiąść i napisać wszystkie wyróżnienia, które zdobył, lub wejść w magię, którą dodał do wszystkiego, czego dotknął, ale to nie jest w porządku.

“Każdy, kto znał Ringana, wiedział, jakim był wyjątkowym, wspaniałym człowiekiem. Nigdy nie zostanie zapomniany, a przemysł właśnie stracił jedną z najlepszych.”

Święta Sainsbury ‘ego są po to, by się dzielić.’

Audi “Klauni”

Ledwidge był synonimem ostatniej wielkiej ery reklamy telewizyjnej. Napisał w kampanii w 2015: “Nadal wierzę, że dobrze opowiedziane historie wyrastają ponad przeciętność, a z kolei prowokują, inspirują i finansowo dostarczają. I jest wystarczająco dużo agencji, twórców, dyrektorów i klientów, aby utrzymać to przy życiu. Ten rodzaj pracy jest nadal pracą, która robi różnicę. Mam nadzieję, że ten grosz spadnie dla tych, którzy zatrudniają zarówno agencje, jak i firmy produkcyjne.”

Byłby to odpowiedni hołd dla wielkiego reżysera, gdyby tak było.