CES 2022-jak to jest być tu osobiście

Rozprzestrzenianie się wariantu omicron nie przesunął tegorocznej pierwszej imprezy tentpole, CES, ale z pewnością wpłynęło na to, jak gospodarze firm z Amazon do Google, do General Motors anulowane plany przynieść kontyngenty do Las Vegas. Wiele osób zdecydowało się na wirtualne uczestnictwo.

Ale pokaz przeszedł dla wielu, którzy są fizycznie obecni, aby być świadkami nadchodzących innowacji technologicznych, które ukształtują marketing w tym roku i poza nim. Zapytaliśmy Jessicę Norton, doświadczalną producentkę w Media.Mnisi, aby powiedzieć nam, jak to jest być osobiście na CES w tym roku i jak to się porównuje do lat minionych.

Tegoroczne CES ma bardziej łagodny klimat; kabiny są nadal buzzy i żywe, ale brak tłumów, zatłoczony ruch i ciasne korytarze oczekiwane od lat minionych, dzięki czemu ten CES łatwy w nawigacji i podłączyć jeden-na-jeden. Przy mniejszej frekwencji, mniej skupiamy się na imprezach i technologii in-your-face, a więcej uwagi na prawdziwym budowaniu relacji. Każdy ma na sobie maskę, a bezpieczeństwo jest priorytetem podczas konferencji.

Zobacz najnowsze wiadomości z targów CES tutaj.