COVIDTests.gov przyjmuje zamówienia na bezpłatne szybkie testy dzień wcześniej

Ludzie w USA mogą teraz zamówić bezpłatne testy covid-19 w domu ze strony internetowej United States Postal Service, jeden dzień wcześniej niż oczekiwano. W zeszłym tygodniu administracja Biden powiedziała, że ludzie będą mogli składać zamówienia od środy. W momencie ogłoszenia, COVIDtests.gov była miejscem zastępczym, ale teraz kieruje użytkowników do USP, aby złożyć zamówienie.

Gospodarstwa domowe mogą zażądać jednego zestawu czterech szybkich testów antygenowych. USPS rozpocznie wysyłkę zestawów jeszcze w tym miesiącu i zwykle w ciągu siedmiu do 12 dni od złożenia zamówienia. 

Administracja twierdzi, że strona została uruchomiona dzień wcześniej w ramach fazy beta, zgodnie z CNN szef korespondent Białego Domu Kaitlan Collins. Urzędnicy mają nadzieję na rozwiązanie problemu z witryną i zapewnienie, że oficjalne uruchomienie pójdzie gładko w środę. Oczywiście, w momencie pisania tego tekstu niektórzy ludzie mieli problemy z załadowaniem strony, więc możesz nie być w stanie od razu złożyć zamówienia.

Na COVIDtests.gov strona zawiera więcej informacji na temat testów. Powinieneś zobaczyć wyniki w ciągu 30 minut i można je zabrać w dowolnym miejscu. Zawiera wskazówki dotyczące tego, kiedy należy wykonać test, a także wskazówki, co zrobić w oparciu o wyniki. Strona zawiera również zasoby dotyczące stron testowych i zwrotu kosztów ubezpieczenia za testy w domu.

Administracja Biden powiedziała, że kupuje miliard szybkich, domowych testów COVID-19 do dystrybucji wśród Amerykanów. Połowa z nich ma być dostępna na zamówienie w tym tygodniu. Biały Dom powiedział, że jego celem było upewnienie się, że każdy ma test dostępny, gdy go potrzebują, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że testy są bardzo popularne i często trudno je znaleźć w sklepach.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.