Crypto.com prezes mówi, że regulatorzy nie skontaktowali się po włamaniu

Dokładna wartość kryptowalut, których to dotyczy, jest nadal nieznana,chociaż szacunki są w milionach. Marszalek powiedział Crypto.com planuje udostępnić więcej informacji w poście na blogu w najbliższych dniach. Hacki systemowe są uporczywym problemem od najwcześniejszych dni kryptowalut. Programiści badają kod oprogramowania protokołów pod kątem luk w zabezpieczeniach.  

Firma, która w ubiegłym roku przeniosła swoją siedzibę z Hongkongu do Singapuru, oczekuje obecnie na zatwierdzenie licencji ze strony władz monetarnych Singapuru, czyli MAS. 

MAS zabronił publicznej reklamy produktów kryptograficznych na początku tego roku. Crypto.com był wśród firm dotkniętych po umieszczeniu dużego Billboardu na widocznym pasie handlowym. Praktyki reklamowe branży kryptograficznej zostały poddane kontroli, ponieważ przeciwnicy obawiają się, że inwestorzy detaliczni mogą kupić do klasy aktywów z ograniczonym zrozumieniem ryzyka.

“Singapur jest bardzo wspierające technologii blockchain i branży kryptowaluta w ogóle,” CEO powiedział. “To świetne miejsce dla graczy z branży i jest tam dość duża liczba graczy.”

Jedna z największych giełd z ponad 10 milionami użytkowników, Crypto.com trafił na pierwsze strony gazet po wykupieniu praw sponsorskich do dawnej hali Staples Center arena w Los Angeles. Prowadzi również dużą kampanię marketingową z aktorem Mattem Damonem, wraz z różnymi profesjonalnymi drużynami sportowymi i planuje wyemitować swoją pierwszą reklamę Super Bowl. 

– Bloomberg News