Serial animowany “Cuphead” pojawi się w serwisie Netflix 18 lutego

Nie będziesz musiał czekać tak długo na Netflixa Cuphead pokaż, jak to zrobiłeś w grze wideo. Netflix ujawnił The Cuphead Show premiera odbędzie się 18 lutego, a w ofercie pojawił się trailer pokazujący to, czego można się spodziewać. Na pierwszy rzut oka fani trudnego, ale sympatycznego side-scrollera nie mają się czym martwić-charakterystyczny styl artystyczny i postacie studia MDHR z lat 30. z powodzeniem dokonały skoku, nawet jeśli pod wieloma względami jest to wciąż nowoczesna kreskówka.

Trailer pokazuje Cuphead i jego łatwo przekonanego brata Mugmana, którzy wpadają w kłopoty, odwiedzając “Carnevil”, między innymi hijinks. Będą musieli zmierzyć się z diabłem i królem Kości, a także przyjaciółmi, w tym Panią kielich (z nadchodzącej gry Pyszne Ostatnie Danie DLC), Elder Kettle i The pig shopkeeper. W klipie można również zobaczyć kilku mniejszych bossów w grze.

W serialu występują weterani aktorstwa głosowego Tru Valentino i Frank Todaro jako Cuphead i Mugman, a Wayne Brady jako King Dice. Za wcześnie, by powiedzieć, czy The Cuphead Show będzie tak popularny, jak niektóre z innych przedsięwzięć Netflix gier wideo, ale wpływ twórców Studio MDHR Chad i Jared Moldenhauer (który pomógł wykonawczy-produkcja serialu) jest jasne. Wydaje się to być szczerym ukłonem w stronę tego, co uczyniło grę wyjątkową, a nie tylko próbą dojenia jej sukcesu i poszerzenia publiczności.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.