Późniejsze albumy Davida Bowie zostały zremiksowane w 360 Reality Audio

Muzyka zmarłego Davida Bowiego jest już wciągająca na wielu poziomach, ale teraz znajduje to odzwierciedlenie w samych miksach. Wszystkie albumy studyjne Bowiego po 2000 roku (Heathen, Rzeczywistość, Następnego Dnia oraz Blackstar) plus album live (Reality Tour) zostały zremiksowane w Sony 360 Reality Audio do wydania na Amazon Music Unlimited, Deezer i Tidal 21 stycznia. można również słuchać czterech z Reality Tour piosenki dzisiaj (6 stycznia) o 19: 00 przez Sony Square i YouTube, a następnie przez aplikację mobilną Artist Connection.

Co ważne, za miksy odpowiadał wieloletni producent Bowie, Tony Visconti. Jest to tak blisko, jak dojdziesz do zatwierdzonego przez Bowie miksu w 2022 roku, innymi słowy, i jest to odpowiedni hołd dla nadchodzącej 75.urodzin legendy rocka. Możesz używać dowolnych słuchawek do słuchania w 360 Reality Audio, chociaż Sony zdecydowanie wolałoby korzystać z jego produktów.

To nie zadowoli fanów, którzy chcą 360-stopniowych miksów pełnych klasycznych albumów, takich jak Hunky Dory lub Niskie (naprawdę, album z “Sound and Vision” nie doczekał się przeróbki?). Podobnie nie będziesz zachwycony, jeśli wolisz usługi takie jak Apple Music lub Spotify. Do tej pory tylko kilka utworów Bowie ‘ ego zostało potraktowanych przestrzennie — to wciąż gratka dla entuzjastów spragnionych dźwiękowej rozkoszy.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.