Dentsumb joint ECD Sue Higgs: Reklama roku 2021

Reklamy roku.

Co? A. Rok.

Nie musimy przypominać o kakofonii Covid chaosu i zamieszania, które panowały, naprawdę niezwykły czas na planecie Ziemia.

Ale wśród tego wszystkiego były niesamowite kreatywne diamenty, które świeciły w ciemności.
Historycznie wojny światowe zmieniły społeczeństwo w dramatyczny sposób, a także miały głęboki wpływ na sztukę i kreatywność.

A pandemia nie była nieśmiała.

Niektóre z pozytywów były naprawdę głębokie.

Nigdy nie myślałem, że zobaczę świat, w którym można by zachęcić do życia poza biurem, gdzie czas rodziny jest honorowany, a praca w domu nie jest już uważana za uchylanie się od domu, gdzie można pracować w dowolnym miejscu na świecie, zamiast być przybity do biurka presenteeism stylu.

Elastyczna praca to już nie tylko przyjemność, to podstawa.

Dlaczego potrzeba było pandemii?

To pytanie dla kogoś, kto jest daleko poza moją klasą szarej materii.

Empatia okazała się jednym z najważniejszych narzędzi w zbrojowni przywództwa, wreszcie jest postrzegana jako siła, a nie słabość. Mimo, że nie jesteśmy razem, musimy pozostać w kontakcie, musimy rozmawiać ze sobą, aby wzrastać i rozumieć. Musimy iść, ale już jedziemy.

Tak czy inaczej, trochę Diamentów dla mnie.

Macmillan Nurses “Whatever it takes”
Jest to bez wątpienia jeden z najpotężniejszych dzieł, jakie kiedykolwiek widziałem, to mnie za każdym razem, to również ważne i piękne. Nie mogę tego oglądać bez przeciekających oczu, wszystko w tym kawałku jest naprawdę wspaniałe. Pielęgniarki MacMillan są aniołami.

Heineken Noc jest młoda
Tonalnie bardzo różne, ale mimo to ważne dzieło. Marka zajmująca stanowisko wobec szczepień i reprezentująca starsze pokolenie jako żywe i pełne życia to powiew świeżego powietrza. Lubię śmiałość i markę z punktem widzenia. I oczywiście wykonanie jest oszałamiające.

EA Sports Niech żyje Książę
Bardzo chwalony, całkiem słusznie, był to utwór wyróżniający się również dla mnie. Podoba mi się fakt, że był to pomysł naprawdę wprowadzony w życie w różnych kanałach, tak jakby Kiyan Prince był rzeczywiście piłkarzem, którym mógłby zostać. Fakt, że zrobili umowę z EA i ilość wysiłku, który będzie poszedł w aby to tak piękne i proste, to radość, aby zobaczyć.

Balenciaga Fortnite X Balenciaga
Nie jestem graczem, chociaż mamy 17-latka w domu, który wynagradza nas wszystkich. Ta współpraca jest mądra.
Rozbijają je z destrukcyjnego, empirycznego punktu widzenia. Marka, która zna swoich odbiorców i dokąd ich zabrać, zawsze będzie prowadzić.

Zara Illusion Window
Tylko dlatego, że uwielbiam to, jak proste i hipnotyczne są.

W tym roku było o wiele więcej niesamowitych prac, ale to tylko kilka, które przyszło mi do głowy. Mam nadzieję, że kreatywność nadal znajdzie światło w miarę zbliżania się do 2022 roku. Trochę lekkomyślności i humoru byłoby miłe. To najkrótsze połączenie między ludźmi, a przydałoby się więcej.

Sue Higgs została dyrektorem kreatywnym Dentsu Mcgarrybowen w Londynie w marcu 2021 roku. Wcześniej była dyrektorem kreatywnym grupy w Grey London, a także zajmowała wysokie stanowiska w Havas, Publicis, Ogilvy i M&C Saatchi.