Promocja Disney + obniża abonament do $ 2 przez pierwszy miesiąc

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

W ramach Disney+ Day 12 listopada Disney próbuje skusić ludzi do swojej usługi strumieniowej ofertą jednego miesiąca za jedyne $2, ogłosił. Jest dostępny dla nowych lub kwalifikujących się powracających subskrybentów i będzie kosztować 8 USD miesięcznie, ale możesz anulować w dowolnym momencie.

Oprócz taniego miesiąca streamingu, Disney ma specjalne oferty w swoich parkach, w tym wczesne 30-minutowe wejście do Disney World i Disneylandu z bezpłatnym pobieraniem Zdjęć Disney PhotoPass. Zaprezentuje również nowe produkty ShopDisney od Marvel, Pixar i Star Wars, a także promocyjne ebooki dostępne w cenie zaledwie 1 $do 17 listopada. 

Inne korzyści obejmują 5 i 10 procent zniżki na produkty Disney Plus w WizKids i Funko, odpowiednio, z kodem DISNEYPLUSDAY. W dniach 12-14 listopada w ponad 200 kinach AMC pojawią się filmy Disneya-niespodzianki za 5 dolarów za bilet. specjalne ulgi i plakat Disneya Plus. Wreszcie Disney wskakuje na modę NFT ze złotymi posągami postaci z Simpsonowie i inne franczyzy. 

Cena promocyjna w wysokości 2 usd jest teraz dostępna do 14 listopada, zapewniając dobry sposób na wypróbowanie usługi. Pamiętaj tylko, że miesiąc później powróci do zwykłej ceny 8 usd, więc nie zapomnij anulować, jeśli nie chcesz jej zachować.