Domino ‘ s targets delivery apps with giveaway program

“Prowadzenie restauracji jest trudne. Nasi franczyzobiorcy czerpią korzyści z bycia częścią marki, która ma operacje i technologię stworzoną do dostarczania”, powiedział Russell Weiner, dyrektor operacyjny Domino ‘s.” jednak wiele małych restauracji nie ma systemu dostarczania. Tymczasem aplikacje dostarczające innych firm pobierają lokalne restauracje wysokie opłaty za dostawę, które zabierają dużą część ich zarobków. Firma Domino ‘ s i jej franczyzobiorcy byli zainspirowani do płacenia jej w tych społecznościach, pomagając w prowadzeniu biznesu w kilku sąsiednich restauracjach—bez znacznych opłat.” 

Wywołana pandemią COVID-19 sprzedaż dostaw utrzymuje się na wysokim poziomie w branży restauracyjnej. W przypadku lokalnych zakładów udział w kanale może wiązać się z wysokimi kosztami w postaci opłat za dostawę pobieranych od punktów sprzedaży i ich klientów przez dostawców zewnętrznych. Wielu restauratorów twierdzi, że Opłaty te pochodzą bezpośrednio z ich dolnej linii.

Program jest pochodną kampanii Domino, która podkreśla ukryte koszty dostawy, które nazywa ” Dostawa Gratis.”Ten program, który rozpoczął się w sierpniu, Promuje zamówienia dostawy za pośrednictwem około 5 milionów prezentów produktowych, takich jak darmowa pizza lub ciasto lava—lub prezent dla jednego z każdego klienta dostawy Domino 14. Franczyzobiorcy w pięciu powyższych miastach podjęli się włączenia kart upominkowych w ramach promocji, powiedziała rzeczniczka Ad Age.

Domino ‘ s oferuje osobno pakiet niespodzianek o wartości około $2,500 dla zwycięskich klientów, którzy publikują zdjęcie swoich prezentów na Twitterze lub Instagramie za pomocą hashtagów #Freesnotfees i #loterie.

WorkInProgress, która pod koniec ubiegłego roku otrzymała nazwę Domino ‘ s creative agency, pomaga w prowadzeniu creative for the event.