DraftKings obstawia FaZe Clan w najnowszym esportowym partnerstwie

W ramach umowy Draftkingi będą miały dostęp do FaZe players i będą częścią zawartości organizacji esportowej, w tym zawartości niestandardowej, transmisji na żywo i wydarzeń turniejowych, a także nowej serii oryginalnej i podcastu. Jako sponsor drużyny Counter Strike, DrafKings będą umieszczać logo na koszulkach drużyny, a także na kanałach społecznościowych drużyny i gracza.

Zobaczymy, jak to partnerstwo może się zmaterializować wokół Super Bowl, gdzie DraftKings po raz kolejny wyemitują krajową reklamę. 

“Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie treści, o których wiemy, że nasi fani są pasjonatami”, powiedział Lee Trink, dyrektor generalny klanu FaZe. “Umowa DraftKings jest naturalnym posunięciem dla klanu FaZe, ponieważ nasi członkowie i fani są zapalonymi zwolennikami tradycyjnego sportu, a to daje nam możliwość dalszego napędzania naszego talentu i marki w głównym nurcie. Obie marki mają również ważną wizję bycia w czołówce kultury internetowej i uważamy, że to partnerstwo stanowi ważny moment kulturalny dla przyszłości sportu i rozrywki.”

Klan FaZe będzie również współpracował z DraftKings, aby opracować treści edukacyjne, które zwiększają świadomość odpowiedzialnej gry. 

 

Nie przegap najnowszych wiadomości. Zapisz się do newsletterów Ad Age tutaj.