Wczesne oferty gier Black Friday obejmują rok PS Plus za 40 $

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Tuż przed Czarnym Piątkiem pojawiają się solidne oferty gier. 12-miesięczna subskrypcja PlayStation Plus wynosi obecnie 40 usd na Amazon. Zazwyczaj kosztuje 60 USD i jest to kod cyfrowy, więc nie będziesz musiał czekać na dostawę. Jeśli jesteś już członkiem PS Plus, nadal warto sprawdzić tę ofertę, ponieważ możesz gromadzić dodatkowe subskrypcje.

Kup PS Plus (1 rok) w Amazon – $40

Aby grać w większość gier wieloosobowych na PlayStation 4 i PlayStation 5, musisz posiadać członkostwo PS Plus. Istnieją wyjątki w przypadku niektórych gier free-To-play, w tym Fortnite. Ponadto członkowie często otrzymują zniżki na zakupy cyfrowe za pośrednictwem PlayStation Store, a także na przechowywanie w chmurze i tworzenie kopii zapasowych zapisanych plików gier.

Jedną z głównych zalet PS Plus jest to, że gracze otrzymują co miesiąc tajemniczą torbę z kilkoma grami na PS4 i PS5. W tym miesiącu dostępne są trzy dodatkowe gry na PS VR z okazji piątej rocznicy powstania zestawu słuchawkowego. Zachowasz dostęp do zgłoszonych gier PS Plus tak długo, jak długo utrzymasz subskrypcję.

Posiadacze PS5 również mogą skorzystać z kolekcji PS Plus. Jest to wybór gier na PS4 z pierwszej i trzeciej strony, z których niektóre zostały poprawione, aby uzyskać lepszą wydajność na PS5. W skład zestawu wchodzą God of War, Monster Hunter: World, Final Fantasy XV, Uncharted 4: Kres Złodzieja, Ratchet & Clank, Days Gone, Battlefield 1, Batman: Arkham Knight, The Last Guardian, The Last of Us Remastered, Persona 5 oraz Resident Evil 7. Obowiązuje ta sama zasada: jeśli subskrypcja PS Plus wygaśnie, nie będziesz mógł grać w gry, które odebrałeś za pośrednictwem kolekcji.

Oczywiście, biorąc pod uwagę, że jest to największy sezon zakupowy w roku, istnieją zniżki na gry, a wiele lepszych ofert dotyczy wydań fizycznych. Oszczędności można znaleźć na ekskluzywnych konsolach PlayStation, takich jak Deathloop ($25 w GameStop jeśli klikniesz’ nowy ‘ i $30 W Amazon, Zwykle $60), dyrektor cięcia z Ghost Of Tsushima na PS5 (z 70 $do 50$), Demon ‘ s Souls (również zmniejszona o 30 do 40 dolarów) i w jednym z większych rabatów, Returnal, który spadł z 70 do 30 dolarów.

Są też dobre oferty na wieloplatformowe tytuły, takie jak Eidos-zaskakująco wspaniały Montreal Marvel ‘ s Guardians of the Galaxy, co jest o połowę tańsze na 30 dolarów na wszystkich platformach. Hitman 3 oraz Resident Evil: Village są zarówno mniej niż połowa ceny na minutę w $20. Hades, który jest powszechnie uważany za jedną z najlepszych gier 2020 roku, jest również $20 na wszystkich platformach.

Far Cry 6 jest trzeci off w $40, i można zaoszczędzić na FIFA 22 również. Najnowsza edycja słynnej serii EA soccer kosztuje 40 $na PS5 i Xbox Series X / S (jest to cyfrowy kod dla tych ostatnich konsol) i 28 $na PS4 i Xbox One.

PS5 digital edition i Xbox Series S nie mają napędów dyskowych, więc oferty na gry fizyczne nie będą wiele znaczyć dla właścicieli tych konsol. Warto jednak sprawdzić cyfrowe sklepy PlayStation i Xbox, aby znaleźć oferty na czarny piątek.

Otrzymuj najnowsze oferty Black Friday i Cyber Monday od visiting nasze oferty Strona główna i po @ EngadgetDeals na Twitterze.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.