Wczesny wyciek Pixel 6a sugeruje, że Google może porzucić Gniazdo słuchawkowe

Pixel Google 6 ma zaledwie kilka tygodni, ale to nie powstrzymuje plotek o jego budżetowym odpowiedniku. Znany typer OnLeaks i 91Mobiles opublikowali to, co mówią, to rendery projektowe Pixel 6a i mogą okazać się polaryzacyjne. Przyszły telefon Średniej klasy przypominałby ekskluzywny Pixel 6, w tym Pasek podpisu aparatu, czytnik linii papilarnych na ekranie i wyśrodkowany aparat selfie z dziurką. Jednak Gniazdo słuchawkowe z Pixel 5a i innych modeli “a” wydaje się zniknąć-być może będziesz musiał polegać na adapterze lub bezprzewodowym dźwięku, jeśli render

Niewiele wiadomo o specyfikacjach, chociaż Pixel 6a będzie podobno mniejszy niż jego odpowiedniki z 6.2-calowym ekranem OLED. Dostaniesz też dwa aparaty. Moc przetwarzania to większe pytanie. Podczas gdy Google jest chętny do tout 6 niestandardowy układ Tensor, to nie jest pewne, czy firma będzie albo stworzyć tensor tanich dla 6A lub polegać na chipy firm trzecich.

Jakkolwiek dokładny może być wyciek, prawdopodobnie jest wcześnie. Google nie wydał Pixel 5A aż do sierpnia tego roku,a to było ostatecznie poprawione 4A 5G. 6a może być kilka miesięcy, i jest szansa, że projekt może się zmienić przed tym. “Lite” Pixel 6 ma sens, przynajmniej. Pomijając wady, to powrót do formy z przyciągającym wzrok designem. Tańszy odpowiednik może pobudzić sprzedaż bardziej przystępnych pikseli, nie wspominając o ożywieniu historycznie szarego projektu linii “a”.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.