eBay wprowadza interaktywną przeglądarkę sneaker 3D, aby konkurować ze StockX

Jeśli interesują Cię tenisówki wymienione na eBay i chcesz lepiej wyglądać, Platforma uruchomiła nową funkcję o nazwie eBay 3D True View. Nowa aplikacja, stworzona we współpracy z deweloperem game engine Unity, pozwala obracać obraz pod każdym kątem i powiększać obraz. Wygląda to na poprawę w stosunku do przeglądarki 3D rival StockX, która pozwala obracać buty w 3D, ale tylko na jednej płaszczyźnie. 

Sprzedawcy mogą skanować Trampki za pomocą urządzenia mobilnego, biorąc film pod wieloma kątami. Dane te są następnie przetwarzane “przy użyciu metodologii AI “w celu stworzenia” fotorealistycznego ” obrazu 3D przedmiotu, wyjaśnia eBay. Widzowie mogą przeglądać przedmioty pod dowolnym kątem, ale tylko za pomocą aplikacji mobilnej eBay na urządzeniach z systemem iOS i Android.

StockX stał się potężnym rywalem eBay na arenie sneakers, dzięki uproszczonemu, przypominającemu giełdę systemowi kupna i sprzedaży, wraz z usługą uwierzytelniania. Jednak eBay walczył z własnym systemem uwierzytelniania. StockX i eBay nie są jedynymi sprzedawcami z widokiem sneakersów 3D, ponieważ GOAT oferuje Zapowiedzi sneakerów AR, dostępne jeszcze przed premierą modeli.

Tylko wybrani sprzedawcy sneaker uzyskają dostęp do nowej funkcji od tego miesiąca, ale eBay planuje wprowadzić ją szerzej w 2022 roku — jeśli jesteś zainteresowany sprzedawcą, możesz zarejestrować się, aby dostać się na listę oczekujących. 

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.