Engadget Podcast: a $ 249 Surface Laptop i Black Friday prep

To ten czas w roku ponownie: wymyślanie wszystkich najlepszych prezentów do kupienia z naszego przewodnika świątecznych prezentów. W tym tygodniu edytor handlu Valentina Palladino dołącza do Cherlynn i Devindry, aby porozmawiać o naszej najnowszej partii sugestii dotyczących produktów, a także o kilku wskazówkach dotyczących przechwytywania ofert przed Czarnym Piątkiem. Ponadto rozmawiają o intrygującym nowym laptopie Microsoftu za 249 USD Surface se, niskopoziomowym notebooku dla dzieci dla szkół. Devindra rozmawia z Ethanem Zuckermanem, profesorem UMASS Amherst i badaczem technologii, o wizji Metawersu Facebooka/Meta i sposobach walki z korporacyjną kontrolą Internetu. (Sprawdź artykuł Ethana w Atlantyk: Hej Facebook, zbudowałem Metaverse 27 lat temu.)

Słuchaj poniżej lub subskrybuj wybraną aplikację podcastu. Jeśli masz sugestie lub tematy, które chciałbyś poruszyć w programie, napisz do nas lub Dodaj notatkę w komentarzach! Koniecznie sprawdźcie nasze inne podcasty, The Morning After I Engadget News!

Zapisz się!

Tematy

Transmisja wideo

Podziękowania
Gospodarze: Cherlynn Low i Devindra Hardawar
Gość: Valentina Palladino
Producent: Ben Ellman
Producent: Julio Barrientos, Luke Brooks
Graficy: Luke Brooks, Kyle Maack
Muzyka: Dale North i Terrence O ‘ Brien

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.