Engadget Podcast: burza wokół CEO Activision Blizzard

W tym tygodniu Cherlynn i Devindra dołączają do Jessiki Conditt z Engadget, aby omówić ostatnie kontrowersje wokół Dyrektora Generalnego Activision Blizzard, Bobby ‘ ego Koticka. Według niedawnego raportu Wall Street Journal, był świadomy zarzutów o nadużycia seksualne w firmie i celowo ukrywał Zarząd Activision. Rozmawiamy również o tym, co oznacza dla Ciebie program samoobsługowy Apple, a także o nowym gadżecie ułatwień dostępu, który wprowadza eye tracking na iPada.

Słuchaj poniżej lub subskrybuj wybraną aplikację podcastu. Jeśli masz sugestie lub tematy, które chciałbyś poruszyć w programie, napisz do nas lub Dodaj notatkę w komentarzach! Koniecznie sprawdźcie nasze inne podcasty, The Morning After I Engadget News!

Zapisz się!

Tematy

Transmisja wideo

Podziękowania
Gospodarze: Cherlynn Low i Devindra Hardawar
Gość: Jessica Conditt
Producent: Ben Ellman
Producent: Julio Barrientos, Luke Brooks
Graficy: Luke Brooks, Kyle Maack
Muzyka: Dale North i Terrence O ‘ Brien

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.