Szósty sezon “Fall Guys” zawiera motyw imprezy i zwrotnicę “Ghost Of Tsushima”

Kolejny sezon Fall Guys zaczyna się 30 listopada, a fasola zaczyna się w duchu imprezy. Twórca Mediatonic inspirował się festiwalami, karnawałami i cyrkiem w sezonie szóstym. Nowe przeszkody to armata balonowa, lampy próżniowe, okrągła wersja niesławnej huśtawki i platforma, która po pewnym czasie przewraca się pionowo. Co więcej, istnieją trapezy, z których gracze mogą się huśtać.

W szóstym sezonie pojawi się więcej kostiumów crossover. Między 1 a 5 grudnia możecie ukończyć wyzwania, aby zdobyć skórkę Sackboya — urocza maskotka PlayStation idealnie pasuje do Fall Guys. Dodatkowo przepustka Fame Pass, którą gracze awansują w trakcie sezonu, zawiera dwa kostiumy rad przedstawiające Jin Sakai z Ghost Of Tsushima.

Tymczasem w szóstym sezonie na platformówkę battle royale pojawią się postępy krzyżowe, bazujące na funkcji cross-play, która pojawiła się w maju. Dzięki temu będziesz mieć dostęp do wszystkich swoich kostiumów i innych kosmetyków na PlayStation i Steam. Ponadto gracze PC będą mogli ponownie wybrać niestandardowe nazwy użytkowników zamiast jakiegokolwiek pseudonimu Fall Guys wygenerowane dla nich.

W związku z tym wkrótce będziesz potrzebować konta Epic Games, aby grać Jesienne Chłopaki. Epic kupił Mediatonic na początku tego roku, a Rocket League oraz Fortnite skorzystaj z systemu konta Epic, aby przejść między postępami.

Musisz wybrać podstawowy Fall Guys konto, które jako pierwsze łączy się z kontem Epic. Chociaż nie stracicie kostiumów, tabliczek z nazwiskami itp. z żadnej z platform, zachowacie tylko postępy w sezonie, korony, odłamki i pochwały z konta głównego. Tak więc, prawdopodobnie najlepiej wydać swoje korony i wyrazy uznania na swoje dodatkowe konto przed rozpoczęciem nowego sezonu.

Mediatonic zauważa również, że jeśli gracze mają różne kostiumy i zawartość DLC na obu platformach, powinni skontaktować się z zespołem pomocy technicznej po połączeniu się z kontem Epic Games. Drużyna przeniesie te przedmioty, więc ich nie stracisz. Ponadto wszyscy gracze otrzymają bonus w wysokości 10 koron.

Podczas pokazu szóstego sezonu Mediatonic nie wspomniał, kiedy wersje Nintendo Switch i Xbox Fall Guys zostaną wypuszczone, mimo że wciąż mają przybyć do końca roku. Jednak twórcy zapowiedzieli nadchodzącą rundę z niewidzialnymi fasolami.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.