Najnowsza gitara hybrydowa Acoustasonic Fendera jest prawie przystępna cenowo

Akustyczno-elektryczne gitary hybrydowe Fendera są cudami technicznymi, ale są drogie dla początkujących muzyków (oficjalnie 2000 dolarów) i stosunkowo złożone. Na szczęście istnieje nieco bardziej dostępna opcja. Marka instrumentów zaprezentowała akustyczny Odtwarzacz Telecaster o zarówno przystępniejszej cenie 1200 USD, jak i prostszej konstrukcji z trójdrożnym selektorem głosu (w porównaniu z pięcioma w innych modelach) i jednym pokrętłem blend. Teoretycznie jest to lepsze rozwiązanie dla młodszych, nowszych muzyków, którzy chcą mieć dwie gitary w jednej-przynajmniej, jeśli są w stanie uzasadnić wydanie ponad tysiąca na nowy sprzęt.

Fishman wspólnie zaprojektowany pickup pomaga przełączać się między trybami akustycznymi i elektrycznymi, a pickup N4 obiecuje “bezgłośną” grę elektryczną. Znajdziesz w sumie sześć głosowych, które możesz odtworzyć samodzielnie lub połączyć, aby stworzyć świeże dźwięki.

Acoustasonic Player Telecaster jest dostępny na całym świecie w czterech znanych kolorach gitary (czarny, biały, butterscotch i stopniowany “Shadow Burst”). Nadal istnieje zachęta do splurge na droższych gitar, jeśli chcesz więcej kontroli, ale może to mieć sens, jeśli potrzebujesz tego $800 lub po prostu chcesz coś, co oszczędza miejsce i czas. Może to być idealna gitara, jeśli chcesz grać elektrycznie na scenie, ale akustycznie w swoim mieszkaniu.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.