Trzymam kciuki za Dark Horses Shelter homeless promotion

Covid nadal sieje spustoszenie wśród najlepiej ułożonych planów: jeśli w tym dniu (26 grudnia) w Wielkiej Brytanii nie ma piłki nożnej lub jest jej mało, ponieważ wielu piłkarzy odmawia szczepienia, wtedy rozpocznie się promocja Schroniska z agencją Dark Horses. Shelter to czcigodna organizacja charytatywna na rzecz bezdomnych, a kampania jest spinem na temat ” domu.’

100 klubów z ligi angielskiej i walijskiej zamienia swoje koszulki domowe na mecze bokserskie na wyjazdowe lub trzecie zestawy, aby promować apel o schronienie. Marki, w tym Puma i Mitre, wspierają atrakcyjność, wraz z ekspertami Sky Sports (Zwykle znajdującymi strony z zakładami.)

CEO Dark Horses, Melissa Robertson, mówi: “jest piękna prostota w tym pomyśle o wzajemnym znaczeniu “domu” zarówno dla piłki nożnej, jak i schronienia. To była niesamowita inicjatywa, w którą mogliśmy się zaangażować, a my byliśmy przytłoczeni hojnością i wsparciem ze strony klubów, marek i influencerów.

“Aby zobaczyć kluby takie jak Preston i Portsmouth, które są kibicowane w domu podczas noszenia kolorów? To po prostu nigdy nie zdarzyło się wcześniej w historii piłki nożnej, i jest właściwie doniosłe. Mamy nadzieję, że film zadowoli tę historyczną okazję. To jest przyczyna, która może wpłynąć na każdego, więc to na nas wszystkich, każdego, kogo wspieramy, musimy z tym walczyć.”

Dark Horses, pierwotnie spin-off od Lucky Generals, zajął się marketingiem sportowym w Wielkiej Brytanii i dodał więcej do swojej palety z innymi klientami.

Maa creative scale: 8.