Firefox Relay oferuje nieograniczoną liczbę aliasów e-mail w ramach nowego planu premium

Mozilla uruchomiła Firefox Relay jako darmowy produkt, który daje pięć aliasów e-mail, z których możesz korzystać za każdym razem, gdy musisz zarejestrować losowe konto online. Teraz organizacja wprowadziła płatną warstwę Premium dla usługi, która zapewni Ci dostęp do jeszcze większej liczby aliasów. Dostaniesz własną subdomenę (yourdomain.mozmail.com) po subskrypcji będziesz mógł tworzyć nieograniczoną liczbę wiadomości e-mail. Warstwa zapewni Ci również dostęp do pulpitu podsumowującego z e-mailami, opcją używania aliasów podczas odpowiadania na wiadomości i limitem załączników 150 kb.

Po zarejestrowaniu się w Relay lub zalogowaniu się za pomocą konta Firefox możesz wygenerować alias nawet w innej przeglądarce, takiej jak Chrome lub na telefonie komórkowym. Jeśli jednak używasz Firefoksa i instalujesz rozszerzenie Przekaźnik, ikona przekaźnika pojawi się w polu wprowadzania za każdym razem, gdy odwiedzasz witrynę internetową z prośbą o podanie adresu e-mail. Możesz po prostu kliknąć, aby wygenerować alias. Usługa będzie przekazywać wiadomości, które otrzymujesz za pomocą aliasów, do podstawowego konta e-mail, i możesz zablokować wszystkie wiadomości przed przychodzeniem, a nawet usunąć alias, gdy zacznie dostawać spam. 

W swoim ogłoszeniu Mozilla powiedziała, że zdecydowała się wprowadzić płatną opcję, ponieważ wielu beta testerów chciało więcej niż tylko pięciu aliasów. Nie mówiono, ile subskrypcja Premium będzie kosztować w przyszłości, ale oferuje poziom w cenie wstępnej 1 USD/EUR1 miesięcznie przez ograniczony czas. W tej chwili opcja jest dostępna tylko w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Malezji, Singapurze, Nowej Zelandii, Austrii, Belgii, Francji, Niemczech, Irlandii, Holandii, Hiszpanii i Szwajcarii.

Aktualizacja 11 / 16 / 21 12pm ET: wyjaśnione, że można używać przekaźnika nawet na innej przeglądarce, a rozszerzenie nie jest konieczne.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.