Mustang Mach-e Forda już w tym tygodniu w “Rocket League”

Psyonix sprowadzi jeszcze kilka samochodów Forda do Rocket League w tym tygodniu i niezależnie od tego, czy gracze są bardziej zainteresowani nowymi samochodami, czy klasykami, powinno być coś, co ich zainteresuje. 9 grudnia w sklepie z przedmiotami wyląduje Ford Mustang Mach-E EV. Być może, aby podkreślić, że jest to pojazd elektryczny, zobaczysz wizualny efekt błyskawicy, gdy stanie się ponaddźwiękowy.

Do sklepu Mach-e dołącza w tym tygodniu klasyczny Ford Mustang Shelby GT350R z 1965 roku. każdy samochód jest częścią zestawu, który zawiera naklejki tematyczne, koła, baner gracza i dźwięk silnika. Możesz kupić każdy pakiet za 1100 kredytów lub oba za 2000 kredytów. Zestawy będą dostępne do 22 grudnia.

Dodanie mach-E i GT350R opiera się na partnerstwie między Psyonix i Ford. F-150 pojawił się w grze na początku tego roku. Producent samochodów jest również sponsorem Rocket League Championship Series Fall Major, turnieju osobistego, który odbywa się w Sztokholmie w tym tygodniu.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.