Najnowsza aktualizacja Fortnite dodaje wspinaczkowe potwory i przywraca pochylone wieże

Fortnite być może czeka nas nowy rozdział, ale firma Epic Games pragnie przywołać przeszłość na wiele sposobów. Na początek deweloper dodał zdecydowanie bezzębne, wspinające się potwory (Klombos), które przemierzają mapę. Możesz użyć dmuchańców na ich głowach, aby odlecieć od ścigających rywali i nakarmić je owocami (Klomberries), aby zdobyć przedmioty. Zazwyczaj są spokojni, ale mogą być sprowokowani do szaleństwa.

Najnowsza aktualizacja ożywia również pochylone wieże, prawdopodobnie Fortniteto najbardziej znana lokalizacja. Choć pojawiają się pewne zmiany kosmetyczne, będziecie mieli okazję ponownie odwiedzić wieżę zegarową przyjazną snajperom, przeszukać restauracje w poszukiwaniu przedmiotów i w inny sposób wybrać się na nostalgiczną wycieczkę. Chociaż spodziewalibyśmy się, że będzie to strefa gorącej kropli przez co najmniej chwilę (tzn. nie spodziewajmy się, że potrwa długo), może warto odwiedzić kultowy obszar, który nie był dostępny od dwóch lat.

Niezależnie od Waszych planów podróży, powinniście być świadomi kilku mniejszych aktualizacji związanych z rozgrywką. Granatnik powrócił z bardziej bezpośrednim ostrzałem i pociskami, które eksplodują po pierwszym odbiciu. A jeśli jesteś wystarczająco wykwalifikowany, aby zdobyć więcej niż 99 ukoronowanych Royale zwycięstwa, ta liczba zostanie wyświetlona w emotce ukoronowania osiągnięć. Twoje prawa do przechwalania się pozostają nienaruszone, a możesz mieć tylko broń potrzebną do ich wsparcia.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.