Fox ujawnia osobiste plany

Fox będzie powitać uczestników z powrotem do swojej prezentacji z góry w maju, jak przygotowuje się do powrotu do formatu in-person, firma ogłosiła dziś po południu. Nadawca telewizyjny przedstawił plany dotyczące zarówno swoich upfrontów, jak i nowych witryn, a także inauguracyjnego szczytu Content Drives Commerce Brand Partnership Summit w marcu.

“Fox pokaże, w jaki sposób nadal kwestionujemy status quo w zakresie pomiaru, kreatywności i innowacji, aby wywierać wpływ na współpracę z partnerami w 2022 r.”, powiedziała Marianne Gambelli, prezes ds. sprzedaży reklam. “Jako portfolio w 100% obsługiwane przez reklamy, utrzymywanie kontaktu z naszymi cenionymi partnerami jest ogromnym priorytetem i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć wszystkich osobiście.”

Ale Fox nie wróci do Beacon Theatre, długo wracając do swojego Wydarzenia przed COVID. Zamiast tego Fox przejmuje Skylight-wielofunkcyjne miejsce imprez na Vesey Street na Dolnym Manhattanie. Pierwsza prezentacja Fox 2022, która odbędzie się 16 maja, zostanie “przerobiona”, według firmy, aby zaprezentować jej szerokie portfolio, które obejmuje rozrywkę, sport, wiadomości i właściwości strumieniowe.