Noworoczna Wyprzedaż GOG obejmuje promocje na “Cyberpunk 2077” i “Wiedźmin 3”

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Graczy PC, którzy szukają okazji (lub gry lub dwóch, aby utrzymać je aż Elden Ring pojawi się w przyszłym miesiącu) może zechcą rzucić okiem na Noworoczną wyprzedaż GOG. Istnieje wiele powtarzających się ofert z zimowej wyprzedaży, ale nadal warto sprawdzić zniżki, ponieważ możesz zaoszczędzić do 90 procent na ponad 2500 grach. Wśród nich są Cyberpunk 2077 co daje 50% zniżki na 30 dolarów.

Kup Cyberpunk 2077 w GOG – $30

Podczas gdy pierwszoosobowy RPG miał notorycznie rocky debiut, CD Projekt Red naprawił niektóre z wielu błędów w grze W ciągu ostatnich 13 miesięcy. Studio planuje wprowadzić kolejną dużą aktualizację dla wszystkich platform do końca marca.

Wiedźmin 3: Dziki Gon jest 80% zniżki podczas sprzedaży. Możesz odebrać jeden z najbardziej cenionych RPG ostatniej dekady za $ 8. Control Ultimate Edition 70% do 12 dolarów. Zestaw zawiera zarówno doskonałą grę podstawową, jak i oba rozszerzenia.

Gdzie indziej można zgarnąć Metro Exodus: Złota Edycja za 14,80 zł (63% taniej) i Kingdom Come: Deliverance Royal Edition za 12 $(70% zniżki). Te ledwo zarysować powierzchnię transakcji, które obejmują mnóstwo gier indie i franchisingu, takich jak Batman Arkham I Bioshock. Możesz sprawdzić całą Noworoczną wyprzedaż w GOG.

Follow @ EngadgetDeals na Twitterze najnowsze oferty techniczne i porady dotyczące zakupu.