Goldbelly serwuje filmy do sprzedaży signature dishes

“Wszyscy byliśmy zachwyceni oglądaniem zawartości żywności od dziesięcioleci, ale konsumenci zawsze byli rozłączeni. Chociaż można było zobaczyć Jedzenie na ekranie,i może to być najsmaczniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałeś, nigdy nie było sposobu, aby go spróbować, ” Joe Ariel, założyciel i CEO Goldbelly, powiedział w oświadczeniu. “Dzięki Goldbelly TV wreszcie wcielamy w życie ideę “Taste-o-Vision”, dając ludziom pierwsze prawdziwie wciągające wrażenia kulinarne. Budujemy naszą wizję sieci żywnościowej na przyszłość.”    

Goldbelly ogłosił również, że weteran produkcji telewizyjnej Art Edwards poprowadzi Goldbelly Studios, nowe ramię produkcyjne firmy. Edwards ma ponad 20 lat doświadczenia. W 2008 współtworzył serial “Cake Boss” dla TLC.

Goldbelly TV to najnowszy film tej marki. Oferuje już lekcje gotowania na żywo przez Zoom. Uczestnicy zamawiają zestawy z wyprzedzeniem, które zawierają składniki do wykorzystania podczas wydarzeń, takie jak zajęcia, w których Bobbie Lloyd, dyrektor piekarni Magnolia Bakery, uczy widzów, jak zrobić budyń bananowy łańcucha.