Google ułatwia wykrywanie spadków cen w Chrome

Z 2021 świąteczny sezon zakupów w swoim ostatnim odcinku, Google dodaje kilka funkcji do Chrome, aby pomóc Ci znaleźć oferty last minute. W USA wersja przeglądarki na Androida zawiera teraz zaktualizowany interfejs karty, który ułatwia sprawdzenie ceny czegoś podczas przełączania się między otwartymi stronami internetowymi. Firma sugeruje, że funkcja ta pomoże Ci zauważyć spadek ceny bez ciągłego odświeżania strony. Przyda się.

Następnym razem, gdy użyjesz Chrome na iPhonie lub urządzeniu z Androidem, zauważysz nowo dodaną ikonę obiektywu Google na pasku wyszukiwania. Możesz go używać do wyszukiwania wizualnego. Stuknij ikonę i skieruj na coś aparat telefonu. Firma sugeruje, że integracja soczewek w Chrome mobile może być pomocna, gdy robisz zakupy w oknie.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Lens pojawi się również w wersjach Chrome na Mac i Windows. Gdy będzie dostępny, będziesz mieć możliwość kliknięcia prawym przyciskiem myszy na obrazie, dotknij “Szukaj obrazów za pomocą obiektywu Google” i narysuj kontur wokół czegoś, aby zobaczyć, czy możesz znaleźć więcej informacji na temat tego, co masz przed sobą. 

Na koniec, jeśli jesteś osobą, która ma tendencję do pozostawiania zakupów niekompletnych, po otwarciu karty zobaczysz nową kartę “Twoje Wózki”. Pokaże Ci wszystkie strony internetowe, na których masz otwarte Wózki. Firma ogłosiła tę funkcję na I / O 2021, a teraz jest ona rozwijana w USA. Google zauważa, że niektórzy partnerzy detaliczni mogą nawet zaoferować Ci zniżkę na dokonanie zakupu, jeśli zauważą, że porzuciłeś koszyk. Czy to nachalna strona? Zdecydowanie, ale niektórym też mogłoby się to przydać. Wszystkie 

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.