Google TV ułatwia oglądanie darmowych kanałów na żywo

Google TV kładzie większy nacisk na rzeczy, które użytkownicy mogą oglądać za darmo. Platforma połączyła siły z Pluto TV, aby wyróżnić ponad 300 kanałów obsługiwanych przez reklamy w USA, które można sprawdzić w zakładce NA ŻYWO. Bezpłatne rekomendacje TV na żywo pojawią się również na karcie dla Ciebie. Integracja Pluto TV zbliża się do wszystkich urządzeń Google TV w najbliższych tygodniach.

Istnieją inne sposoby, w jakie użytkownicy mogą znaleźć darmowe rzeczy do oglądania w Google TV. Na przykład w zakładce Filmy i programy w aplikacji YouTube można znaleźć tysiące filmów obsługiwanych przez reklamy do obejrzenia. W międzyczasie zakładka aplikacje platformy zawiera szereg darmowych aplikacji do filmów i Telewizji do pobrania, w tym Tubi i Xumo.

Co więcej, przez ograniczony czas ci, którzy aktywują urządzenie Google TV lub Android TV OS w USA, otrzymają sześć miesięcy dostępu do Peacock Premium bez dodatkowych kosztów. Peacock Premium zwykle kosztuje $5 / miesiąc i, wraz z oglądaniem bez reklam, zawiera znacznie więcej treści niż poziom darmowy, takich jak Peacock Originals, mnóstwo sportów na żywo i mnóstwo treści WWE. Google zauważył, że w 2022 roku będzie oferować użytkownikom telewizorów więcej sposobów na oglądanie programów, filmów i innych treści za darmo.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.