Google Voice pozwala teraz zdecydować, kto przejdzie do poczty głosowej

Google pozwala teraz dostosować sposób, w jaki usługa głosowa obsługuje połączenia przychodzące. Od dzisiaj możesz skonfigurować aplikację tak, aby przekierowywała połączenia z pojedynczych lub grup kontaktów na połączony numer telefonu lub pocztę głosową. Osobno możesz ustawić regułę, która odtwarza niestandardowe powitania poczty głosowej dla określonych kontaktów. A jeśli chcesz uniknąć odbierania połączeń, chyba że jest to absolutnie konieczne, możesz powiedzieć, aby sprawdzić osoby.

Google powiedział, że nowe opcje pozwalają użytkownikom na kierowanie połączeń przychodzących w sposób, który uzupełnia ich istniejące przepływy pracy. Aby rozpocząć korzystanie z tej funkcji, przejdź do Witryny Google Voice i kliknij ikonę koła zębatego znajdującą się u góry interfejsu. Następnie kliknij “Połączenia”, a następnie ” Wybierz regułę.”Pamiętaj, że w aplikacji mobilnej można przeglądać tylko reguły, które już Ustawiłeś; nie możesz ustanowić nowych-przynajmniej jeszcze nie.

Pomimo posiadania rozróżnienie jest jednym z najdłużej działających usług Google, Voice otrzymał tylko sporadyczne uwagę od giganta wyszukiwania w ostatnich latach. Do dziś najnowszą aktualizacją, którą firma wydała dla Voice, było wyłączenie jednej z najbardziej przydatnych funkcji. To doprowadziło do obaw, że Google może wkrótce przerwać usługę, ale dzisiejsza aktualizacja wskazywałaby, że głos ma jeszcze Nogi.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.