Google Nest Hub Max jest w dół do $169 tylko dziś

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Ci, którzy chcą dodać do swojej konfiguracji domowej Google, mogą dziś uzyskać największy inteligentny wyświetlacz Gniazda za mniej. Adorama ma jednodniową wyprzedaż, która wybija $ 60 Z Nest Hub Max, obniżając ją do $169. Jest to nawet tańsze niż widzieliśmy to kilka tygodni temu, gdy kilka gadżetów Nest zostało zdyskontowanych w Internecie, a to o 11 USD mniej niż cena urządzenia W Czarny piątek w zeszłym roku.

Kup Nest Hub Max w Adorama – $169

Nest Hub Max zdobył od nas wynik 86, gdy po raz pierwszy pojawił się w 2019 i pozostaje dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy polegają na Asystencie Google i chcą większego centrum domowego z zaawansowanymi inteligentnymi funkcjami. Posiada przestronny 10-calowy ekran dotykowy HD, na którym można robić takie rzeczy, jak zoom, oglądać YouTube lub Netflix i kontrolować wszystkie inteligentne światła, termostaty i inne gadżety w domu. Głośniki stereo pomagają mu brzmieć lepiej niż mniejsze Koncentratory gniazd, więc będzie to dobre zarówno do oglądania wideo, jak i odtwarzania muzyki.

Wbudowana kamera umożliwia nie tylko wykonywanie połączeń wideo. Umożliwia dopasowanie twarzy, co jest podobne do funkcji Google Voice Match, ponieważ rozpoznaje, kto korzysta z urządzenia, dzięki czemu może wyświetlać informacje istotne dla Ciebie, w tym alerty z kalendarza, wiadomości i inne. Jeśli masz więcej niż jedną osobę w domu używającą Hub Max, ta funkcja będzie przydatna. Hub Max obsługuje również sterowanie gestami, które pozwala robić takie rzeczy, jak podniesienie dłoni do kamery, aby wstrzymać odtwarzany film lub utwór.

Podczas gdy zajmuje więcej miejsca na blacie niż Nest Cam, Nest Hub Max może działać również w Twoim domu. Możesz użyć aplikacji Nest Cam, aby wyciągnąć obraz z wbudowanej kamery urządzenia, dzięki czemu możesz obserwować swój dom, gdy jesteś daleko. Podczas gdy większość inteligentnych wyświetlaczy to Urządzenia wielofunkcyjne, dzięki Nest Hub Max naprawdę zyskujesz dużo pieniędzy – zwłaszcza gdy jest w sprzedaży w ten sposób.

Follow @ EngadgetDeals na Twitterze najnowsze oferty techniczne i porady dotyczące zakupu.