Hero 10 GoPro widzi pierwsze zniżki przed Czarnym Piątkiem

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Gopro Hero 10 Black może wyglądać tak samo jak poprzedni model,ale ma wiele zmian pod maską, takich jak lepsza jakość obrazu, szybszy interfejs użytkownika i więcej opcji zwolnionym tempie i liczba klatek na sekundę. Główną wadą była cena $500, ale jeśli chcesz tylko aparat sam bez dołączonej subskrypcji, możesz teraz odebrać jeden z Amazon w $450 lub $ 50 od zwykłej ceny. 

Kup Gopro Hero 10 W Amazon – $450

Hero 10 uzyskał wynik 92 Engadget, dzięki maksymalnej rozdzielczości 5.3 K (w górę od 5K) przy 60fps, 4K przy 120 fps i 2.7 K przy 240fps. Jest również wyposażony w zaktualizowany HyperSmooth 4.0, który stabilizuje nawet ostre wstrząsy, a także nowe mapowanie tonów i redukcję szumów, które jeszcze bardziej poprawiają jakość obrazu. Wszystko to było możliwe dzięki nowemu procesorowi GoPro GP2, który oferuje podwójne prędkości. 

Podobnie jak wcześniej, ma przedni ekran do kadrowania się, gdy patrzysz na aparat, ale został wzmocniony do płynniejszej 30 fps, w górę od 20 fps. Inne funkcje obejmują nową opcję poziomowania horyzontu i szybszą nawigację. Głównym minusem jest niższa żywotność baterii w porównaniu do GoPro 9.

Podczas gdy Amazon zdyskontował standalone Hero 10 cena do $450, nadal można odebrać jeden taniej bezpośrednio z GoPro. Jeśli chcesz zapisać się na roczną subskrypcję, możesz otrzymać zarówno grę Hero 10, jak i subskrypcję za 400 USD. Jako takie, umowa Amazon jest bardziej dla ludzi, którzy naprawdę chcą po prostu aparat bez zobowiązań (lub zapomnianych subskrypcji) dołączony. 

Otrzymuj najnowsze oferty Black Friday i Cyber Monday odwiedzając nasze oferty Strona główna i po @ EngadgetDeals na Twitterze.