Grey wygrywa konto Piwne Modelo

Modelo Especial zakończył 2020 jako piąte co do wielkości piwo w kraju po wysyłkach do barów i punktów sprzedaży detalicznej wzrosła o 11,5%, według spostrzeżeń marketera piwa. Constellation twierdzi, że jest obecnie drugą co do wielkości marką piwa w USA, powołując się na dane dotyczące sprzedaży dolara z IRI, które nie obejmują sprzedaży barów i restauracji.

Grey to trzecia Agencja WPP, z której Modelo korzysta od niecałych 10 lat. Ogilvy zdobył konto w 2014 roku, a cztery lata później został przeniesiony do Cavalry. Kawaleria, która nadal zajmuje się innymi sprawami konstelacji, nie wzięła udziału w przeglądzie. 

“Fighting spirit”

Modelo od lat prowadzi reklamy reklamujące go jako “warzony z duchem walki”, jednocześnie prezentując inspirujące historie celebrytów, gwiazd sportu i zwykłych ludzi. Według oświadczenia Sabii, napar nie wydaje się być gotowy, aby przesunąć się zbyt daleko od tego przekazu. “Mantra Grey ‘A jest ” niezwykle skuteczna”, która zawiera to, co Kampania Fighting Spirit osiągnęła do tej pory i gdzie wierzymy, że może się udać, ponieważ ta marka nadal wzmacnia silne emocjonalne połączenie z zaangażowaną publicznością ” – powiedział.  

Justine Armour, chief creative officer w Grey New York, w oświadczeniu powiedziała: “możliwość współpracy z Modelo-na tym etapie podróży biznesowej, w oparciu o istniejący sukces marki i pomagając jej wykorzystać potencjał wybiegu-jest dla nas tak dobra, jak to tylko możliwe i nie mogliśmy być bardziej podekscytowani.”  

Wygrana dla Greya następuje po kolejnym zauważalnym pickupie na początku tego roku, kiedy został nazwany creative AOR dla Mass Mutual.  WPP rok temu zreorganizował agencję, łącząc ją ze sklepem cyfrowym AKQA, tworząc szerszą sieć grupy AKQA.