Haunting soft synth ma wizualizer, który patrzy z powrotem

Zamiłowanie Love Hulténa do dziwnych syntezatorów nabrało nowego, bardziej nowoczesnego wyglądu. Artysta zaprezentował Synth # boi, Hybrydowy soft synth i “interactive visualizer” zbudowany przy pomocy projektanta Lirony. Blokowy, surowy projekt artystyczny przekłada wejście z klawiatury MIDI na komputer Intel NUC z modułem dźwiękowym s-Engine MKII, okrągłym wyświetlaczem i niesamowitym humanoidalnym wizualizerem. Im więcej grasz, tym bardziej “osoba” w wizualizerze świeci — to tak, jakby urządzenie patrzyło na Ciebie i oceniało Twoje wyniki.

I w przeciwieństwie do wielu projektów Hulténa, jest to coś, co można kupić. Twórca sprzedaje 10 przykładów Synth # boi jako “physical NFTS” przez Dissrup od 22 listopada o godzinie 10: 00. Chociaż nie ma wzmianki o cenach,oczekujemy, że limitowana seria i nowość będą miały wysoką cenę. Może jednak warto, jeśli jesteś zdeterminowany, aby mieć kawałek rozmowy, który również zaspokaja twoje impulsy muzyczne.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.