Headspace oferuje do 60 procent zniżki na subskrypcje na czarny piątek

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy zarobić prowizję partnerską.

Jeśli słyszałeś dobre rzeczy o Headspace i czekałeś, aby spróbować, teraz jest dobry moment, aby to zrobić. Firma obniżyła miesięczną subskrypcję o 60 procent do $4.99, z $ 12.99 miesięcznie. I nie jest to jednorazowa Zniżka, możesz uzyskać do 12 miesięcy w tej cenie podczas sprzedaży. Headspace obniżył również cenę rocznej subskrypcji. Obecnie kosztuje $34.99 zamiast $ 69.99. Promocja jest dostępna od dziś do 6 grudnia.

Warto zwrócić uwagę na to, że Headspace to coś więcej niż aplikacja do medytacji. Ma całą sekcję poświęconą muzyce takich artystów jak Arcade Fire i Hans Zimmer. Znajdziesz tu również filmy treningowe i narzędzia, których możesz użyć, aby zasnąć. Jeśli chcesz poczuć, o co w tym wszystkim chodzi, Headspace opublikował niedawno interaktywne doświadczenie uważności w serwisie Netflix.

Otrzymuj najnowsze oferty Black Friday i Cyber Monday odwiedzając nasze oferty Strona główna i po @ EngadgetDeals na Twitterze.